PDA

View Full Version : Cerere unban TraNda



~TraNda~
30-03-2014, 11:28 AM
Nume: TraNda
IP: 188.208.36.18
Varsta: 15
Id de Steam: -
Data: 29.03.2014
Ora: 18:09:58
Harta: gg_fest_macel
Admin: WarGods | Joker
Motiv: Nu m-am supus verificarilor
Martori: -
Dovezi: Dati ID si va dau pozele facute
Mentiuni: WarGods | Joker mi-a dat un program de scanare, dar nu am vrut sa-l accept, fiindca am m-ai patit-o si m-am trezit ca umbla cineva in calculatorul meu. Mai mentionez ca nu mi-a acceptat pozele!
Multumesc!

RaZz0R
30-03-2014, 12:51 PM
1) posteaza pozele aici sa putem sa le vedem cu totii
2) acel program ce verificare se numeste WCD si nu iti imbla nimeni in pc cu el, doar scaneaza cs-ul de eventuale coduri
3) jocker a procedat bine, dupa cum spune si regulamentul, orice jucator trebuie sa se supuna verificarii.
4) are si joker o parte de vina ca nu a acceptat pozele(daca asta e adevarat) dar sunt si anumite coduri care nu ies in SS-uri.
Pana la proba contrarie banului eu sunt :contra: unban. Astepteptam pozele. Deasemenea asteptam si varianta lui Joker.

~TraNda~
30-03-2014, 01:28 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
ok, a fost si vina mea ca nu am acceptat WCD-ul dar de unde sa stiu, am si mentionat ca am mai patit-o.

Joker2014
30-03-2014, 03:24 PM
Nu am acceptat pozele asta recunosc! Dar nu sa supus verificarilor
Deci :contra: unban

CraK3n
30-03-2014, 04:05 PM
daca adminul joker ti-a trimis acel program de scanare(WCD) tu ai obligatia sa-l accepti! dar si joker are o parte de vina deoarece nu a acceptat pozele!
Deci CONTRA!!!

~TraNda~
30-03-2014, 05:36 PM
CraK3n daca tu ai mai fi patit-o, cum e cazul meu, ai fi acceptat imediat? nu cred ;), dar asta e, astept parerea unui administrator :).

MasterPlayer
30-03-2014, 08:20 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
eram pe server n-aveai wac

katalin
30-03-2014, 08:25 PM
haide sa va fac sa intelegi o data aceasta treaba acel program WCD scaneaza cs jocul si codurile din calc dupa cum a spus si razzor
aici eu va gasesc pe amandoi si adminul si jucatorul deoarece adminul trebuie sa accepte pozele sau poate face un demo(in cel mai bun caz)iar dupa jucator care crede ca are cod banat apoi se vine frumos pe forum se posteaza din ambele parti si atunci se decide.
REGULAMRNTUL NU IMPUNE CA JUCATORI SA ACCEPTE ACEST RPOGRAM deci va rog inca o data sa il citit nu impune ca jucatori sa accepte asa ceva.
EU SUNT :pro: ptr unban JOKER MOTIV DE BAN ESTE PENIBIL data viitoare gaseste un motiv si vino si tu cu dovezi demo etc

~TraNda~
30-03-2014, 09:50 PM
multumesc Katalin pentru intelegere, dar oricum o sa raman cu banu
joc pe comunitatea asta de 1 an si ceva si i-au ban pentru asta :|

ADRI
30-03-2014, 10:42 PM
ok (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) parerea mea e ca cei ce se simnt vinovati nu o sa accepte never cautand mereu scuze.
pt cei fricosi se ofera link (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) pt a vedea ca este o aplicatie utilizata de playeri si sigura .
cei ce refuza ban fara discutii ! in cazul tau sunt :pro: unban

~TraNda~
30-03-2014, 10:49 PM
multumesc -ADRI-

RedLine
31-03-2014, 09:26 AM
Lasa-mi un IP la adresa de yahoo . amx_redline si o sa ti se scoata banu`