PDA

View Full Version : reclamatie pitiku



Mikhail
22-03-2014, 09:30 PM
Nume Postare: Reclamatie admin Pitiku

Reclamant (nick-ul in momentul incidentului): Mikhail
Ip: dinamic
Invinuitul: Pitiku
Ora/data/harta: ora 21 / 33.03.2014/ de_dust2
Dovada : *] Server: Cs.WarGods.ro
Map: de_mirage32
Admin: Pitiku
Your name: Mikhail
Your IP: 109.96.183.118
Your AuthID: STEAM_0:0:1893048456
Ban Reason: wac.on
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 20:38:35 <> 22/03/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Incidentul pe scurt:
** Poza facuta jucatorului "Mikhail" de adminul "Pitiku" (03/22/2014 - 20:20:55) **
Nolitto connected
"amx_nextmap" changed to "[vot in curs de desfasurare]"
WarrDogg killed ruby with m4a1
** Poza facuta jucatorului "Mikhail" de adminul "Pitiku" (03/22/2014 - 20:20:56) **
PsY-CLonE connected
Nolitto is joining the Terrorist force
** Poza facuta jucatorului "Mikhail" de adminul "Pitiku" (03/22/2014 - 20:2

I-am spus adminului ca nu aveam messu instalat, ii multumesc ca m-a asteptat sa il instalez, i-am, dat pozele originale care erau ok , dar incapatanarea lui de admin ca pana nu.mi dadea ban nu se lasa. NU inteleg dc m.ai banat cand eu eram curat... nu am injurat , nu am deranjat pe nimeni....doar tu te.ai aprins pitikule ca te-am omorat de cateva ori si gata...asta e codat. intradevat ...mi.ai zis ca urmatoarea harta am wac on...dar urmatoare harta...poate pana atuncea il luam si jucam in continuare linistit pe sv....dar tu te.ai ofuscat si m.ai banat desi pe harta care abia incepuse nu mi.ai cerut wac on...deci puteam sa joc linistit pana la finalul hartii. ti.am mai spus si pe mess...a fii admin nu inseamna sa fii cel mai "smeker" de pe sv. ca ti.am cerut eu sa.mi dai ban ...la misto...dar probabil ca orgoliul tau nu te lasa sa ma vezi in continuare pe sv. Multumesc.

P.S. - respecta si vei fii respectat....eu nu cred ca ti.am gresit cu cv, chiar nu am fost arogant deloc cu tn ...iar daca tu asa ai interpreatat...esti copil.

pacala
22-03-2014, 09:33 PM
Mikhail vreau sa vad si eu pozele se poate!! ? :> Sunt Elequantz*mzq!!

pitiku
22-03-2014, 09:36 PM
Da , o reclamatie absolut puerila .
Ti-am facut poze. Raspuns poti juca , nextmap wac on .
Ti-am zis pe finalu harti sa bagi wac si ai spus ca pot sa te banez . Cu gurita ta , ca si asa joci pe alt server si ai admin de 6 ani :o , e ma rog . Automat , daca ti-am cerut sa intri cu wac on , intrii cu wac on . Altfel , ban , cum se supun toti playerii comunitatii , nu esti tu acela mai breaz .
Ps: Ai wac on , joci . Nu , n`am ce sa iti fac .

Ps: Se pare ca ai aceeasi atitudine si pe forum , nu numai pe mess . In principiu am lasat de la mine 7 minute pentru instalare de mess sau ce problema ai avut . Puteau fi modificate pozele . Te-am rugat wac on , dandu`ti si site .

Mikhail
22-03-2014, 09:37 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

citeste inainte sa scrii. ti.am spus ca te.am incercat . tu ai zis nextmap ...deci am pierdut 10 min din joc sa stau sa.ti dau pozele plus...trebuia sa.mi fac cont sa ma inregistrez ...sa caut pluginu sa.i instalez...mai pierdeam 10 min...poate atata mai jucam si ieseam linistit...dar daca te.am luat de cateva ori ...te-ai ofticat...si fierbeai daca nu.mi dadeai ban. mai esti si mincinos...abia se skimbase harta...nu trecuse 5 minute...poate pana se skimba harta trageam saracia aia de plugin sa ti fac pe plac doar. poate tu vezi sa zici ca esti arogant...nu eu...da ti.am zis ca sunt admin pe alt sv...dar nu am zis pe care sa nu fac reclama...pe acel sv...daca ai da asa ban si ar face reclamatie playeru si nu ai dovezi ai lua suspend intre 5 - 7 zile...

pitiku
22-03-2014, 09:52 PM
Ai banul scos , lasa ip aici . Poate pe viitor o sa faci si ceea ce-ti spun si eu ... :-j si nu m-am ofticat pentru ca m-ai luat .. nu cred ca m-ai luat de 2 ori .. erai dat codat pe u@ . Si codatii de pe u@ se verifica , in fine .
Incearca sa te documentezi despre WarGods Anti Cheat ! si sa il ai on .
Ps: Din mapa de_mirage32 mai erau 8 min si 33 sec .

Mikhail
22-03-2014, 10:01 PM
lasa banu...nu te mai deranja...nu vreau sa intru data viitoare sa te omor de cateva ori si sa ma trezesc iar cu ban....acuma kiar am fost arogant

walles
22-03-2014, 10:35 PM
pitiku sa fim corecti are dreptate omul,incearca sa fii mai calm...totusi daca am cere oricarui player sa joace cu wac nu ar sta nimeni sa instaleze wac-ul pentru a juca aici,sunt servere care nu cer asta,deci trebuie sa incercam sa fim mai indulgenti,omul chiar a vorbit frumos si respectuos,si-a cerut dreptul de reclamant si e deajuns sa recunosti ca ai actionat prea dur impotriva lui,mihai daca asa te cheama eu iti urez spor la joc in continuare pe srv nostru si bafta la frage

Mikhail
22-03-2014, 10:57 PM
Ms frumos . Stiu ca si eu am trecut prin astea...ba kiar mi.am luat 1 saptamana suspend fiind co owner din cauza unui ban dat la nervi ...nu cer nici o sanctiune lu' pitiku...poate asa invata si data viitoare nu o sa mai faca asa.

XeLa
22-03-2014, 11:05 PM
Legat de Pitikul:
V`am spus si o repet sa o lasati putin mai moale cu wac`ul asta.Se aplica doar la oamenii care chiar joaca bine , nu la oricine care intra pe server si da 3 hs`uri.
Nu cred ca v`ati dori ca numai eu sa numesc persoanele care trebuie sa foloseasca wac`ul.
Nu mai exagerati si nu mai puneti pe oricine care se misca cat de cat bine in joc, sa`l foloseasca!
Legat de Mikhaill:
Ai spus ca vrei ban si acum faci reclamatie? nu inteleg...
La "saracia aia de plugin" cum o numesti tu lucreaza niste oameni.E un anti cheat foarte simplu.
Din expresiile tale inteleg ca nu respecti aceasta comunitate si oamenii care isi strofoaca creierii aici.
Momentan poti juca, ai ban`ul scos dar daca mai aud comentarii de genu ai permanent!