PDA

View Full Version : Cerere Helper



Vavlux
21-03-2014, 11:03 AM
NICK: Gigel00
VARSTA: 13
ID DE MESSENGER : amx_gigel
PERIOADA: Luni: Mereu mai putin intre 12:30 AM - 17:45 PM
Marti: Mereu mai putin intre 10:30 AM - 17:45 PM
Miercuri - Vineri: Mereu mai putin intre orele 11:30 - 17:45 PM
In weekend pot fi aproape mereu on.
Ce am specificat mai sus este programul de scoala.
MOTIV: Imi doresc acest grad deoarece eu consider ca sunt destul de activ pe forum, si imi place sa ajut lumea.
MENTIUNI: -
CAT DE DES SUNT PE FORUM: Am specificat mai sus.
CE SECTIUNI FRECVENTEZ MAI MULT: Sectiunea GunGame, Divertisment,
CE SUNTETI DISPUSI SA FACETI: S-ar putea sa aduc un server de Minecraft in comunitate, dar nu sunt sigur Sunt de asemenea dispus sa postez in fiecare zi cate ceva amuzant la sectiunea Divertisment.
CE STITI SA FACETI: Stiu sa fac portforward, dar nu la toate routerele/IP-urile. Am de asemenea cunostiinte medii in cea ce priveste administrarea.
Nu sunt propus de un Moderator.

K4RtuSs
21-03-2014, 08:38 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) Dar data viitoare mai asteapta ceva timp pana o sa faci inca o cerere de upp

pitiku
21-03-2014, 08:58 PM
:contra: , no comment .
1. O culoare mai adecvata , sa pot citi si eu .
2.Prea putin timp ai in comunitate ..
3.Nush , sunt cativa care sunt aliati gen , gigel , kartus , shell .. si inca cativa care nu am retinut numele care isi dau pro la cereri :)) , foarte interesant .
4. Mai acumuleaza timp ... la noi aici .

Shell
21-03-2014, 09:14 PM
Si :contra:, frt parerea mea este ca ar trebui sa te concentrezi mai mult pe reclama pt comunitate + ca dupa cum a spus si "Membrul special al Comunitati WarGods" pitiku esti prea nou in comunitate

1. Nu inteleg ce treaba ai tu cu mine "pitiku" si apropo eu dau pro la cei care merita si contra celor care nu merita + ca nu am nev de aliante pentru a obtine un anumit grad .
2. De acum incolo daca ai vreo problema cu mine spune-mi-o personal .
pitiku arata-mi si mie o cerere in care i-am dat eu :pro: lui Gigel ........ daca tot spui ca avem un fel de alianta si ne dam :pro: reciproc .


Ok de acum si pana cand o sa fac 4 ani in aceasta comunitate nu o sa mai dau pro sau contra + ca daca sunt prezent in aceasta sectiune sau in oricare alta imi demostreaza activitate si nu vad cu ce te-ar deranja pe tine
De acum incolo masoarati cuv si nu te mai luat tu de mn fara rost .

pitiku
21-03-2014, 09:48 PM
Nu trebuie sa ridici tonu la mine ca nu ne tragem in sireturi . Vad ca la zona asta sunt prezenti permanent numele voastre ...a fost o formulare gresita a mea .
Faceti cereri dupa cereri . Am 4 anisori pe aici prin comunitate ... cand ajungi la tot atatia iti ofer permisiunea in a ma lua cu ton de sus .
Ps: Mult noroc .

Sesshomaru
22-03-2014, 02:06 AM
:contra: .
Daca nu va bateti tot degaba..

Tiger
09-05-2014, 04:23 PM
Respins. Vechea poveste...