PDA

View Full Version : Reclamatie



unaALTA
18-03-2014, 05:41 PM
Nume : Hooopa-
Ora: 17:10 - 17:30
Data :18.03.2014
Adminul reclamat : Brunette <3 XeLa
Motiv : eram in x2 fac un frag si primesc plind am stat dupa o cutie cand mai erau max 12 sec din bomba am plecat in tunel x2 unde lam batut pe Vladut si pe Brunette si la inceputu rundei ea imi da slay ca de ce nu am mers la bomba.
Mentiuni : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

iRBWAllABieSs
18-03-2014, 06:19 PM
Cum adica ai primit "plind", ca din cate stiu, nu avem aceasta comanda?! Inca ceva, eram pe tine in momentul in care ai ramas singur si ai stat la frag in site, nici macar nu te-ai straduit sa te indrepti catre bomba. Ca ai primit blind sau flash, precum ai vrut sa mentionezi tu acolo, tot mai aveai timp dupa sa mergi la bomba, adica sa te preocupe ca ai vrea sa incerci sa defilezi macar. Sper ca m-am facut inteles. In concluzie, o reclamatie absurda.

unaALTA
18-03-2014, 06:31 PM
hai nu zau? te rog nu vorbi in regulament scrie jocul e FREE ! de cand joc eu cs nu am vazut cand ramai 1 vs 7+ sa fi obligat sa mergi la bomba si in plus ca eram alb si pe cand a trecut erau 12 sec max

iRBWAllABieSs
18-03-2014, 07:04 PM
Daca tu ma rogi sa nu vorbesc, eu te sfatuiesc sa te abtii de la astfel de comentarii. Se pare ca nu m-am facut inteles si ma asteptam oarecum sa se intample asta. Stiu foarte bine ce scrie in regulament, insa cand vad ca se sta la frag cand restul echipei sta dupa un player, in cazul asta si eu apelez la slay, ai priceput? Pana "unaALTA" e doar un joc, daca intelegi incotro ma indrept. Daca tot esti cunoscator al acestui joc, sper ca de data asta o sa intelegi la ce m-am referit.

OblivioN
18-03-2014, 07:20 PM
Hoopa eu nu inteleg de ce mai faci reclamatie, ok aici ai dreptate, scrie in regulament , daca ramai vs mai mult de 3 playeri nu esti obligat sa te duci la bmb dar faza cu tine este ca tu nu te duci niciodata la bmb, chiar daca ramaneti 3vs1 tu tot panda stai, sti bine cate discutii avem dimineata si cate slay-uri iei pe motivul asta, nimanui nu-i convine sa se duca la bmb cand pot sta la pomana dar asa se joaca de atatia ani si nu o sa se schimbe sistemul pentru cineva ca tine, astea fiind zise eu zic sa te calmezi si sa joci ca toata lumea.Sper sa se linisteasca apele.

Brunette <3 XeLa
18-03-2014, 08:37 PM
In primu rand ca nu eu ti-am dat blind sau flash sau ce ai primit tu acolo,si in al doilea rand se terminase de mult flashu si tu stateai tot acolo in tunel x2 fara sa te misti,macar schitai ca vii aproape de bomba si dupa plecai,dar tu nu aveai nicio intentie sa te misti,plus dupa faza asta am stat pe tine si faceai acelasi lucru cand era bomba pusa si nu erai singuru ct ramas,tu asa faci,asta e stilu tau,iti place sa stai la fraguri in loc sa iti indeplinesti obiectivele,jocul e free,adevarat,dar pana intr-un punct,faci o data,de 2 ori,de 3,dar pana cand?cum ai si tu reguli ca jucator,avem si noi ca admini,nu ti-am dat slay ca sufar,stai linistit.

pitiku
18-03-2014, 08:40 PM
Hoopa , pacat ca joci bine . Doar atat . Daca ai fi la locul tau nu am avea nicio problema ... atitudinea schimba si strica playerii buni .

walles
18-03-2014, 10:27 PM
prea multe pareri si certuri pentru un caz atat de mic si simplu...eu cred ca fiecare are dreptate in sinea lui,si cel mai bine era sa incercati sa comunicati,eu unul poate sa fie si 1vs 2 nu dau slay,am rabdare,las jocul free ca nici mie nu mi-ar place sa primesc slay pentru ca nu merg la bmb si trag sa tin de arma ca nu am bani :D sincer as face la fel ca hoopa,dar asta-s eu...deci eu zic ca e mai bine sa dati mana si aceasta reclamatie sa fie uitata

Fane
18-03-2014, 10:46 PM
Are dreptate walles,dar atata timp cat la tine a devenit un obicei,nu isi avea rostul aceasta reclamatie.

XeLa
18-03-2014, 11:58 PM
Mai terminati odata cu regula asta cu mersul la bomba , nu mai scrie in regulament asa ceva de foarte mult timp.Daca nu te duci la bomba sau nu pui bomba si adminul respectiv iti da slay , indiferent de cati playeri contra ta sunt in viata , adminul nu greseste cu nimic , sa va fie clar!
Cum sa faci reclamatie ca iti iei un singur slay? ce varsta aveti? mai ales ca adminul nu a gresit cu nimic.
Imi dau seama ce mentalitate ai si cat suflet poti pune.Nu uita totusi , e doar un joc!
Inca o reclamatie total puerila!


:locked: