PDA

View Full Version : Cine i-a dat slot astuia !?



c0d
09-03-2014, 12:30 PM
Nume : c0d
Ora: 12:10
Data : 09.03.2014
Adminul reclamat : SeNzAtIe....
Motiv : e a 2-a oara cand intrece limita.
Mentiuni: Ca de fiecare data cand este el on pe server , facea ''dedicati'' tuturor de pe server...La un moment a spus ca se imbata deseara, i-ar eu in gluma i-am spus ca din apa plata nu se poate imbata.
A inceput sa ma jigneasca , sa vorbeasca aiurea ca de obicei si ca urmare i-am dat gag 10 minute. Bineinteles ca a dat retry ca urmare si-a loat ban 120 min. de la Bobitza.
Sa se ia masuri asupra lui.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

TeLOVEsc
09-03-2014, 01:47 PM
c0d , eu iti recomand sa nu mai spui tu nimanui ca ramane fara slot , cu atat mai mult sa "garantezi" :). Nu e decizia ta

AnOnIm
09-03-2014, 11:24 PM
Da, in prima faza c0d nu acuza pe ce s-a obtinut slotul ,sau de ce. Apoi ,pe senzatie l-am avertizat si eu ,daca pe mine ma facea prost ii dadeam shock. Probabil va vedea si xela cat de tare in gura e pustiul . Presupun ca la urmatoarea abatere se va alege cu remove .

XeLa
09-03-2014, 11:48 PM
Senzatie ,datorita limbajului tau asupra acestui admin ai primit remove pentru 5 zile!Daca continui cu aceasta atitudine nu prea te vad sa avansezi , din contra, te vad fara nici un acces pe viitor.

C0d la felul cum te`ai exprimat reiese ca imi judeci deciziile.Senzatie a primit slot la fel ca tine , datorita orelor acumulate si pentru fidelitatea acestui server.E adevarat ca se ofera slot pe ore si comportament ,dar la un om ajungi sa ii cunosti comportamentul si mentalitatea in timp , nu in 30 de ore.Consider ca orice om are o sansa , tocmai de aceea ofer slot asa usor.Pana la urma toti am plecat de la 0!
Faceti ore , cititi regulamentul , primiti slot , dar mai departe depinde de voi daca stiti sa il pastrati sau sa avansati!