PDA

View Full Version : Cerere Unban Koman



Koman
08-03-2014, 10:58 PM
• Nick: Koman
• Nick admin/jucator reclamat: Vec!na#
• Ip-ul jucatorului reclamat:STEAM_0:0:1643150942
• Ora/data:22:40
• Motivul reclamatiei:Am primit ban degeaba,cica pt. silent aim,dar am dat de 2 ori scan fara sa ies din cs si eram curat.Danger s-a uitat prin time viewer in pc meu si sa mai uitat si cum jucam si a spus ca sunt curat:D(nu iesisem din cs).
• Ce ai vrea sa i se intample adminului?:RemoveX(X(

Ko[R]a
09-03-2014, 01:14 AM
Dc uni adminii au ciuda pe Playeri care joaca bine si le da ban. asta nui corect.
Dati un ban va rog.
:pro:

DaNgEr!!!
09-03-2014, 01:42 AM
Eu i-am facut demo si la un moment dat sare tzinta intre 2 persoane eu propun sa ii ramana banu !!!!

pustyu
09-03-2014, 02:03 AM
M`am uitat la tot demo`ul,si in tot filmul el trage numai cate 2 gl (si da cap) cand tine apasat ,nimic...silent`ul aim pe asta se bazeaza,primele gloante cap...Eu propun sa`i ramana` banul ! (Nici sedan nu da asa )

Koman
09-03-2014, 12:02 PM
Eu cred ca daca aveam silent sau orice alt cod iesea la scan...

swsp3ktu
09-03-2014, 08:05 PM
iar ne confruntam cu aceeasi problema,sunt curios ia sa dat scan in momentul cand a primit ban?? daca nu sa dat scan ,o sa verific demo si o sa iau decizie

--------------- Added after 2 minutes ---------------

danger sa vad si eu demo aceela punel aicea,,si kora mai intai verifica demo si apoi dati cu parerea!

DaNgEr!!!
10-03-2014, 07:57 AM
demoul lu koman - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PS.. eu zic ca are 2 pc-uri cu acelasi ip..
i-am facut eu scan cu 5 minute inainte sa primeasca ban ... si la nick imi zicea Pro-HD de obicei cand nu iti arata nicku tau ori scrie player ori ??? ori wnknow killer

swsp3ktu
10-03-2014, 01:09 PM
Da in demo exact aceelasi aim care l-am prins in seara aceea eu,si el sustinea ca nu erea el!! Aceest player nu mai are ce cauta pe server,,cand il prindeti ban!!

b|t|d
10-03-2014, 09:49 PM
Am mutat aici topicul pt ca nu este de reclamatie pt ca un admin si-a facut treaba !!
pe demo nu am avut timp sa ma uit dar o sa o fac .

Am vazut domo-ul .. ce sa zic ar fi foarte invidios un PGL-st pe tine ma :) de ar putea sa dea numai Hs asa ca tine !!:contra:
Are aim (leis) setat pe o raza de numia un player dar la distanta daca sunt 2 playeri apropiati sare tinta asa cum i-a sarit in faza aia de l-a luat pe Vec!na .
Banul ramne , sau :) unban ,destroy, ban !!!!

Deci asa se toarna cel mai bine codatii prin demo cum a facut Danger .ca sunt multe sanse sa scape si de scanarul asta si scrie acolo de 90 la suta ..
:locked: