PDA

View Full Version : Reclamatie Maddox



spike
12-03-2011, 10:06 PM
Harta: de_alexandra
Ora: 20:45
Playeri pe server: necunoscuti
Cuprins : Maddox era cu bomba la x1 pe care vroia sa o planteze , Ofg(un player) era la x2
Eu ii zic lui ofg ...x1 bomba, maddox incepe sa mi se adreseze :
*VIU*MaDDoX : esti nbesimtit ?
*VIU*MaDDoX : jegosule
*VIU*MaDDoX : de aia nu te suport
Ofg killed MaDDoX with m4a1

Kicked by Console
Kicked
Revin pe server... => Adminul MaDDoX: a dat gag jucatorului 'wLords | SpIkE' pentru 10 minute. Motiv: '.'
Adminul MaDDoX ti-a dat gag pentru 10 minute. Motiv: '.'
MORT*MaDDoX : nesimtitule, daca intri doar sa imi faci nervi, mai bine stai cuminte
MaDDoX : si joaca nfs
Sper sa se ia masuri ... el zice ca nu ma suporta practic nu i-am zis da-te mai incolo ... daca el se ataca din orice rahat de genu si incepe sa se distreze in consola aplicand comenzi pe mine e problema lui
Sper sa fiu luat ca atare , m-am saturat sa il suport eu pe el ...nu el pe mine
Cine e in masura sa comenteze sa o faca cu cea mai mare placere

Pain
12-03-2011, 10:41 PM
e doar un joc:-J

AlieN
12-03-2011, 10:42 PM
spike daca te-a mancat, asta e
trebuia sa taci si tu si sa iti vezi de jocul tau:|
nu mai fi asa de ripezit ca vezi, de aia nu te suporta uni, fi si tu mai cu bagare de seama
stii cum se spune: "Daca taceai, filozof ramaneai"

-=MaX=-
13-03-2011, 01:23 AM
dupa evenimetul de mai sus am vazut asta:
"Ofg<430><STEAM_0:1:10621822><CT>" say "ho ba ca si asa veneam"
"MaDDoX<399><STEAM_0:0:34462813><TERRORIST>" say "stiu man "

Astept si eu o explicatie de la Maddox, ca nu vad logica... apoi voi lua masuri

MaDDoX
13-03-2011, 10:59 AM
Hai sa-ti explic cum functioneaza Spike... asa batraneste, ca asa e frumos.
Nu cunoaste pe cineva, intra in vorba, 1 data, 2 ori, a 3-a oara deja el crede ca este prieten cu acea persoana. De aici incepe sa isi perminta mult mai mult decat trebuie fata de celalalt. Din acest punct devine incredibil de stresant. Celalalt nu il mai suporta, inceteaza sa mai vorbeasca cu el, ii reproseaza ca isi permite cam multe. Spike incepe sa vada ca este stresant, si-i place la nebunie sa fie copil tembel, daca vede asta, incepe sa faca si mai rau doar ca sa enerveze. Nimeni nu-l mai baga in seama si el tot continua. Cam asa s-a intamplat cu mine, proto si multi altii.
Acum, rezumandu-ma la mine, i-am zis de luni de zile sa inceteze, de la un simplu salut, isi perminte cu mine prea multe. I-am zis si pe mess, l-am lasat si in pace, eeee... tot nu se potoleste. A trecut o perioada si a fost om calumea, s-a potolit si i-am dat si vot pt steam! Nu sunt razbunator, dar iar a inceput cu chestii d'astea. Si acum ca stie ca ma streseaza, incearca subtilitati. Chestia cu x1, cand mai eram 2 pe harta m-a scos din sarite, si el stia ca o sa aiba efectul asta, pentru ca l-am omorat si cu asta cred ca s-a razbunat. NICIUN admin de pe server nu lasa nepedepsita anuntarea x-ului dupa ce esti mort, sau cel putin atentionarea jucatorului. Pe serverul principal sunt rare anuntarile astea ce dau dovada de nesimtire si asta pot sa o confirme toti adminii. Ori eu l-am atentionat pe acest individ sa nu mai faca magarii d'astea pe server, cel putin sa se abtina doar la mine. Daca nu merg atentionarile, trec la faza a 2-a, ca asa e normal. N-am nimic cu el daca intra, joaca si isi vede de treaba.

Acum, nu stiu ce e cu el de tot sunt tras asa la raspundere, se vede si in reclamatia lui motivul clar. Ca si atunci cand a mai facut o reclamatie, vroia sa ma ponegreasca rau de tot, si daca nu suporta de_alexandra, a zis ca o bag numai pe aia! Vreau sa spun ca aseara am dat-o la vot cu dust_2 si inca o harta, nu mai tin minte, si a fost votata, spre surprinderea mea ca nu iese d2. La noi pe server 80% din playeri iubesc harta asta, cum sa nu o dau la vot ? pana la urma nu bag ce imi place mie, si nici ce-i place lui Spike, bag ce a votat lumea! Asta oricum e lamurita.
Daca e prietenul tau, sau na, va permiteti, te rog sa-i mai dai cate o "plama" asa ca sa inteleaga bunul simt. Am ales sa scriu atat, ca stii ca puteam sa te sun Max, dar vreau sa il tragi si pe el la raspundere pe forum. Pana acum nu am vazut asta.
@ spike
"se, nu s-e"
"ia, nu i-a"
pune mana pe carte

spike
13-03-2011, 11:17 AM
Cum zici tu ca asa "functionez", dar de ce functionez eu asa doar la tine ??? ti-ai pus vreodata intrebarea asta ???
Eu nu am injurat decat o singura data o persoana anume sau jignit la modul cum o faci tu, in plus tin sa iti amintesc ca mai injurat in trecut de parinti (chestia asta nu o trec cu vederea ).Iar daca tu te ataci de la o runda de cs inseamna ca pentru 10 RON te arunci de pe bloc.
La prototype e alta problema... e o tatonare in joc si atat , el ma face but slab noob si alte moduri care nu le iau ca atare pe langa "JEGOS NESIMTIT etc" si el daca zice gata e gata pe cand la tine e altceva.
Multi alti ... sa vina sa se prezinte si cu dovezi concrete ...eu daca iti fac reclamatie acum inseamna k s-a umplut paharu si nu te mai suport eu pe tine... cand o sa rabufneasca si alti si o sa aiba motive si dovezi cum sunt cele de mai sus atunci o sa trag si eu ponoasele

MaDDoX
13-03-2011, 11:56 AM
Pana aici. Daca aduci minciuni in chestia asta esti mizerabil si patetic, nu te-am injurat de familie niciodata. de acum poti sa te certi singur! Vezi cum vorbesti despre mine te rog frumos.

spike
13-03-2011, 12:15 PM
Ba da ai zis ceva de genu : " rasa **** de copil "
Mizerabil esti tu ca vrei sa te scoti basma curata, in loc sa recunosti ca ai gresit ;)
Ar trebui sa iti vorbesc cum mi-ai vorbit tu pana acum

MaDDoX
13-03-2011, 12:18 PM
Repet, te arunci in minciuni si mai adanc, nu mai folosi tastatura ca nu e bine ce faci :)

spike
13-03-2011, 12:20 PM
Stai ma linistit ca sunt in masura persoane care sa zica daca eu mint sau nu ... si cine a gresit dintre noi doi mai mult ;)

Sky
13-03-2011, 12:37 PM
Penibil.Spike pe tine te sanctionez retragandu-mi PRO-ul de ti l-am dat in topic-ul la cererea de admin iar admin-ul cu care esti in conflict va fi sanctionat, cred eu, pentru "jegos, nesimtit" si alte alea.

-=MaX=-
13-03-2011, 01:17 PM
Maddox fara suparare, nu-i iau apararea lui Spike, dar pt ce a zis el nu merita sa faci ce ai facut si sa-i vorbesti cum i-ai vorbit doar pentru simplu fapt ca se baga el in seama... trebuia sa-l sanctionezi cand era momentul, nu acum ca ti s-au adunat tie sa te apuci sa vorbesti cum vorbesti...
Nu ma intereseaza ce a fost si ce nu, eu tratez reclamatia faptic, am vazut logurile si dupa ce i-ai dat kick lui Spike, ofg a zis ca deja mergea acolo, tu ca raspuns i-ai spus ca stii. Din asta se intelege clar ca i-ai dat kick lui Spike fara motiv, doar asa ca nu il tuporti tu.
Nu e nimeni obligat sa suporte pe nimeni, dar nici sa sanctionezi dupa bunul plac asa numai ca te-a iritat pe tine nush cand, de vina ai fost tu ca nu l-ai luat in primire la momentul potrivit...

Odata daca mai vad chesti ide genul te sanctionez, fara suparare, dar ce ai facut acum nu are scuza!

:locked: