PDA

View Full Version : Admini Jmecheri. B-)



M.J
11-03-2011, 09:10 PM
Daca tot se plange lumea de mine sa va zic si eu ce am pe suflet.
Pana sa am eu admin , majoritatea dormeau pe ei .. Trecand peste asta in ultima vreme ne-am inmultit ca iepurii..
Nu stiu de unde au ajuns la ID meu de messenger toti inteligentii care se milogeau de mine sa le dau cate un pro la cerere :)). Am avut placerea de a intalni cateva persoane intr-adevar capabile (kuzko , tiger in mod special ) dar si ghinionul de a da peste niste copii prost educati.
Motivul principal pentru care am deschis acest topic este ca acesti indivizi BRAVEAZA in ultimul hal, si sa nu mai zic de limbaj . Dee romanul e jmecher in fata PC'ului.. dar dak ar fi fata in fata cu respectivul... scuzati-mi expresia dar ar face pipilica pe ei.:)
Toata lumea ameninta cu ban, toata lumea face "RECLAMA" mai nou , si nu in ultimul rand , nu exista cooperare intre admini!:|
Exemplul cel mai concret (PETRICA). Eram pe atix Helicopter (tiger e martor) Am anuntat de multe ori pe Chat (cine se urca pe casa sa termine runda are slay) .. Toata lumea ok , m-am urcat sa stau de paza , il vad pe petrica venind langa mine. Nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca s'ar duce el:)).
Insfarsit dupa ce o luam de la capat , si eu si tiger ne luam de el . Ba petrica , n-am zis frate sa nu ne suim acolo. NU mai tin minte exact cum mi-a rsp dar a fost gen "ce vrei ba , fac ce vreau" Ca dee... e serverul lu tasu'.. l-am amenintat cu slay , a sarit , capcana a fost pusa .. si am cazut in ea..fix in cap...:| .Pedeapsa mi-am luat-o , nu mai conteaza asta.
SI exemplele continua , asta m-a afectat pe mine.
Rog toti playerii cat si adminii sa impartaseasca cu noi astfel de incidente cu personalul .
P.S: Nu incepeti sa va luati de mine . Decat daca aveti dovezi ... CU toate k nu aveti:).

M.J
11-03-2011, 09:29 PM
Kia era acu 10 minute pe server, i-am dat kick din aceeasi cauza:)).. WTF..

WarGods | AbySs
11-03-2011, 11:17 PM
Sunt perfect de acord cu tot ceea ce s-a spus mai sus si desi eu nu vin cu exemple, pentru ca nu vreau sa arat cu degetul, am sa spun si eu cateva. In primul rand stiu care sunt defectele mele, uneori iau regulile prea in serios ba chiar mai mult uneori ma exprim intr-un mod care poate pe unii ii supara. Nu sunt perfect si desi va cer mereu sa nu aduceti pe server problemele voastre personale (nervii) o mai fac si eu uneori ca de, sunt om ce sa ii faci :P.
Daniel referitor la ceaa ce ai spus tu asa este, si eu am intrat cu alte nume si am fost luat peste picior si de admini si de jucatori pana in momentul in care schimbam numele si atunci brusc se schimba foaia. Toata lumea traia in pace si armonie :)) .
M.J ceea ce spui tu este la fel de adevarat si vreau sa spun ca pe atix am spus si eu clar de fiecare data sa nu se suie acolo ca strica tot fun-ul plansii si playerii intelegeau dar adminii tot acolo se duceau.
Cat despre adminii astia "mici da' rai", doar ei sunt devina pentru ceea ce se intampla. Stim noi sau Max ce este in capul lor cand se vad cu adminul? Noi ii vedem cuminti pe server "ia ma pro ca meriti" si dupa aceea figuri in cap cat cuprinde.

M.J
12-03-2011, 02:34 PM
si daca ii sanctionezi ca sunt batuti in cap... WEE WEE :(( la tati max ca uite ce mi-a facut asta...
Si asa mi-am pierdut eu literele..:))... ce'i drept , "legal" am meritat-o.
AAA...sa nu uit :D daniel_san , pt playerii straini care tot intreabau "how do I put lasser" sau " how laser" , fiecare cum stie sa intrebe, raspundeam write /info (sau help nu mai stiu exact) and there you'll see the bind, ma trezeam cu replici gen"mama ce englezoi e asta;))" "sau "judoka te bate engleza asta" .Pe vremea mea nu se compara un bilincv cu engleza de generala.. apoi dee.. warlordsul este america de acum 500 de ani . Locul unde orice este posibil:D

-=MaX=-
12-03-2011, 04:34 PM
Sincer de chestia cu finalizarea rundei pe atix_helicopter nu stiam nimic si ce ma mira mai mult ca nimeni din cei care stiu de cheastia asta nu m-au anuntat... am spus clar, daca este vreo harta cu probleme spuneti-mi, indiferent de problema trebuie sa stiu sa o pot remedia...
Acum de adminii care se cred zei... In primul rand la noi adminele nu sunt pe grade, e a 243-a oara cand spun asta si vad ca inca nu s-a inteles... la noi momentan sunt 2 categorii: owneri si admini, adminii diferentiandu-se prin accese, nicidecum prin grade. daca un admin nu are dreptul sa faca ceva, pai nu va avea acces la acel ceva.
Legat tot de adminii profitori, o parte din vina o au si cei care dau Pro! datorita voua care dati pro-uri negandite apar astfel de admini pe srever, prea usor cadeti de acord la anumite chestii, plus ca deseori puneti botu cand se milogesc de voi pe mess sa le dati pro... sunt cativa admini care chiar merita sa aiba admin si care stiu sa isi faca treaba, asta se vede si dupa numarul de litere, restul ba aveti tot mai putine, ori nu veti primii upgrade...
Tot ce faceti pe server in lipsa mea sau a altora fata de care aveti cat de cat respect faceti pe pielea voastra, sa nu credeti ca nu se vor lua masuri!

M.J
13-03-2011, 05:13 PM
Sincer de chestia cu finalizarea rundei pe atix_helicopter nu stiam nimic si ce ma mira mai mult ca nimeni din cei care stiu de cheastia asta nu m-au anuntat... !
Acum aflii:). d'aia i-am dat slay lu petrica... deci sunt un baiat bun;;) .
Cat despre partea cu nu te-a anuntat nimeni.. sti vorba aia cu prietenu la nevoie se cunoaste.:-j . L-am rugat pe tiger spune-i ma lu max spune-i... dadada si.... canci.X(

-=MaX=-
13-03-2011, 05:28 PM
cum adica esti baiat bun ma ca i-ai dat slay lu petryca? Ti se pare normal sa dai slay la un admin? tu ai citit regulamentul ala?

M.J
14-03-2011, 07:41 PM
Max da'mi un buzz knd esti pe mess, e foarte urgent!!

VaSy
19-03-2011, 08:04 PM
e chiar nasol sa tot vezi pe alti ca nu trece 10 secunde de joc si se termina runda:))....toti is calare pe casa aia sa termine runda de parca ar rezolva ceva....si mai ii nush ce harta cand fugi sa ajungi in vapor ca sa moara lumea....poi ii chiar nasol ca tu sa ramai singuru om si 20 de zm sa mearga la barca doar ca li lene lor sa atace pe amaratu ala de om

IRB | Walles
19-03-2011, 08:07 PM
si ce legatura are cu adminii?:S

M.J
19-03-2011, 09:21 PM
postu lui Vasy s'a referit strict la Petrica .

VaSy
20-03-2011, 12:04 PM
poi uni admini zic sa nu mearga acolo sa se duca ei...dŽai frumos?