PDA

View Full Version : Ori e alba ori e neagra?



Droopy
01-03-2014, 09:34 PM
M-am "certat" cu un admin pentru wac daca e sau nu obligatoriu in joc.Si am fost chitit sa ii fac reclamatie dar nu inainte sa ma uit si peste regulament.In regulament nu specifica cum ca simpli jucatori sunt obligati la wac activ in joc decat adminii si sloturile.Deci omu avea dreptate:))dar sunt admini care nu te lasa sa joci daca nu ai wacu on.Deci pana la urma cum e suntem sau nu suntem obligati sa avem wac on????Plus ca am vazut ca sa dat si ban permanent pentru wac inactiv.

pitiku
01-03-2014, 10:02 PM
Ti-at dat singur raspunsul la intrebare . Anumiti playeri care sunt buni , cu cod sau nu , cfg , aliasuri , scipturi , sunt rugati sa intre cu acest program care pana la urma nu a omorat niciun player din aceasta comunitate .

XeLa
01-03-2014, 10:02 PM
Adminii au dreptul de a impune unor jucatori sa intre cu WarGods Anti Cheat (WAC) pe server.Asta doar in cazul in care exista un fundament solid care sa motiveze solicitarea!

c0d
01-03-2014, 10:03 PM
Droopy , ti s-a explicat frumos sa bagi wac. Cand un player este rugat de catre un admin sa bage wac, acesta este obligat sa il bage ! Scrie clarr in regulament.
Nu merge pe chef. Acestea sunt cerintele serverului, trebuie sa le respecti.

pitiku
01-03-2014, 10:09 PM
Din cate imi dau seama cred ca e ... cum il cheama ? a da ... Bari . Deci draga domnule Bari astea sunt cerintele serverului , astea sunt cerintele detinatorului , resprecta-le .

SeNzaTie93
01-03-2014, 11:43 PM
Toti respectam deciizile adminilor si eu cand am jucat la inceput am jucat cu wac chiar daca nu aveam slotu deci daca adminul te-a rugat sa joci cu wac nu cred ca-i asa greu sa-l bagi si sa joci linistit sa numai fie nici-o problema !!!

TeLOVEsc
02-03-2014, 12:31 PM
Raspunsul e Da. -> BAGA WAC

TheKiller.
03-03-2014, 03:40 AM
Atata timp cat un admin iti cere sa folosesti wac, il folosesti fara alte comentarii si discutii. Multi au luat ban deoarece au inceput sa faca misto uri pe seama lui. Nu cred ca e atat de greu sa iti pierzi 5 minute din timpul de joc pentru al instala.

In regulament nu scrie doar ca trebuie sa bagi wac atata timp cat iti cere un admin, ci mai scrie si o chestie pe care multi nu o intelegeti:

- "De asemenea din respect pentru acest server si ca dovada a onestitatii va rugam sa utilizati WarGods Anti Cheat (WAC)."