PDA

View Full Version : Reclamatie Judoka



-DarKmonT-
11-03-2011, 08:30 PM
Motivul reclamatiei este simplu, a dat kick unui player care era nou pe server adus de mine (cpK | OmeX) si nu stia ca este dat spectator daca nu se misca. Asa ca l-am avertizat s-a nu mai de-a kick aiurea. Raspunsul lui a fost urmatorul : "I-am dat kick ca era spec si avea laserele puse." Nu are cum sa-mi spuna mie ca era spectator cand eu ii explicam prin skype lu omex de ce la dat spec .... eo zilnic fac conferinta cu 3 prieteni printre care si OmeX si RocK3ru, si ...
A doua reclamatie se adreseaza lui KuZco care sa bagat intr-o discutie de admini, el ne-avand admin. Si vorbind si paralel cu discutia eu certandu-l pe Judoka ca a dat kick nici de cum ca ia dat spec cum tot buruia pe acolo semnalul .
Dovada kick-ului la nici macar 10 sec de spec:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

AnGeL | Pro (W_^)
11-03-2011, 08:32 PM
Pentru un kick faci atata scandal?si kuzco e admin dar si-a pierdut steamul ;)

KuZcO
11-03-2011, 08:50 PM
Dark cred ca ai ramas in urma cu noutatile.
(<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

(<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

(<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-Si mai adug sa-ti abtii LIMBAJUL eu nu am supar ca m-ai facut "prost" ca nu am supar dintr-o prostie.Dar haide sa fim seriosi mai avem 5-6-7 ani sa spunem "mami/doamna ala m-a batut s-au ma injurat si incepi sa bazai la ea".
-Intr-adever acolo nu am vazut in a 3-a poze acum am vazut dar pe server nu ....
-Daca incepem sa ne param de acum insemna ca peste cateva luni sau cativa ani se va duce de rapa "wlords" Ca nu stim sa fim "O ECHIPA"

M.J
11-03-2011, 08:51 PM
raspunsul meu este simplu :D.
Daca tot esti atat de cinstit spune-ne cum mi-ai vorbit.:)) In primul rand nu bag in seama toate certurile si amenintarile tale asa ca pulbic iti spun ca imi scriai ca prostu degeaba..
In al 2 lea rand eu nu dau kick/slay degeaba .Jumatate de server stie prea bine de problema cu kyci pt un amarat de kick. Pe Calculatorul asta idiot al meu , imi aparea inainte de cele 10 secunde de la inceputul rundei cateva lasere . M-am oprit sa vad cine si-o ia:)) , si ghici ce.. era prietenu tau . SI nu e prima data cand raman lasere puse atat la inceputul rundei cat si la spectatori . rar ce-i drept. Am zis ca e o eroare , fara intetie . i-am dat kick , si mi-am vazut de joc. Sa mor , daca stiam k faci asa caz . faceam print la tot (si la secunde cu laseru pus si la coltul din dreapta sus cand prietenul tau (pe fond alb .. ce o insemna asta...oare spec?? ) il omoara pe X .. Dupa vine kick'ul meu.
Daca erai baiat destept vorbeai frumos. Ce te-ai vazut cu imunitate si admin si gata warlordsul e al tau? . Nu mi-a vorbit Max asa cand i-am dat slay lu petrica si imi vorbesti tu mai Putzifer? Vrei sa scot awp'ul? =))
Daca vorbeai frumos altfel se rezolva problema:) ..

-DarKmonT-
11-03-2011, 09:37 PM
KuZco ... putin imi pasa de discursul tau pe care il enumeri team facut prost pentru ca ai dat dovada singur ... cat de adminul pe care il aii, defapt nul ai il are altu care tia luat steamu, de asta esti si prost. Iar M.J , "Putzifer" ii adresezi la tot neamul tau, ca omex nu avea laserul pus intentionat si daca erai atent vedeai in poza a 3a ca se Facuse Tero inainte sai dai kick ... dar sa scrii amx_kick dureaza 4 zile la tine, si M.J daca max iti permite eu nu o fac .... putin imi pasa de fostele tale iesiri, poate esti de 2 ani sau de cand esti admin, daca nu stii sa adminezi sau sa avertizezi incepatorii esti la fel de bun ca ala care face crize cand i se scumpeste factura la net. Si mentionez ca tiam vorbit frumos, tiam zis "de ce dai kick aiurea..?" , "daca mai dai kick aiurea ai reclamatie" dupa care tiai luat lumea in cap si ai luato tare : "io tiam zis motivul" (de parca ai si unu solid rau nu gluma) , urat iam vorbit lui KuZco ca sa bagat aiurea replici cu ceva ce nici nare legatura cu cel acuzam pe judoka (m.j) si cu sutele de nume cu care jucati . Cat despre pozele lu Kuzco daca ma uit mai bine nu face decat sa arate ca chiar vorbea paralel cu noi .... chiar uitasem sa fac prtscreen la discutia cu tine ca oricum max vede in consola principala .... angel daca ar fi recunoscut ca a gresit nul bagam in seama, mai sus zice de slay, azi kick, maine ma ajunge din urma si da ban ... (warlordsul nu e al meu si nici nu vreau sa fie al meu stiu la fel de bine ca max ce impunse un site, server si altele) iar imunitatea o am de la steam nu il am acolo prin frauda..

KuZcO
11-03-2011, 11:03 PM
1. Dark te crede-am de traba da acum ai ajuns ca toti ceilaalti.
2. Decand pana cand ma faci u pe mine "prost" in continu barem habar n-ai cine sunt sau ce fac sau cu cine umblu....Si acel steam pierdut imi pare bine cate bucuri de el, deoarece pe uni nu ne saraceste 10 euro asa zis cum de saraceste pe tine "Saracia omului bucuria altului" sau ceva de genul.
3. Cum a zis si daniel vedeti de ocmunitatea ta si de server-ul/serverele tale alea de pe comunitate si admini aceia.
4. Jos cu dark daca max mai vrea sa ai admin este ok dar din cate vad eu uni se straduiesc ca "PROSTI" sa tina redirecte in fiecare zi, iar alti ii dor undeva de redirecte....
5. Mi-as fi cerut scuze deoarece eu nu am vazut asta " ADMIN Judoka: kick cpK | OmeX" Dar din cate mi-ai spus esti egal cu 0 nici nu merti ca uni dintre noi sa mai vorbesca cu tine.
6. Putin iti pasa ce zic deci eu as fi nimic. Si intri pe server din an in paste. Max nu prea are timp sa intre din 10 in 10 min sa faca lege.

Off: Si mai am o chestie sa-ti zic, dar pe aia ti-o spun pe parcurs.
7. Toti celora care l-o fi furat steam-ul asta inseamna ca sunt prosti/fraieri etc.? Pe uni ii dor undeva de aia 10 euro pe care ii dam. Si am vazut ca pe server te bucurai ca am ramas fara steam "bucurate cat mai poti dar roata tot la tine se intoarce" din cauza la un kick si un limbaj INCULT asta fiind limbaj de cartier folosindu-l cu prieteni. Nu pe server ca, daca i-as face prost pe tiger,daniel,angel si multi alti si ar incepe si playeri sa faca la fel ca mine cred ca ar ajunge de prapad.
8. Tineti gura si ai grija ce zici de alti ti-am dat destule amanunte sa intelegi dc m-am bagat dar voi nu "INTELEGETI" sunteti batuti in cap.
Asta este Max acum poti face ce vrei cu mine am incercat sa ma abtin sa nu bag un limbaj vulgar.

WarGods | AbySs
11-03-2011, 11:43 PM
Eu unul in toata chestia asta nu ma bag pentru ca va consider pe toti prieteni si daca nu era dark probabil ca nu aveam adminul asta astazi, dar vreau sa spun ca Kuzc0, in tot post-ul tau, mi-ai amintit de o chestie de care si Max ar trebui sa iti aduca aminte. Si anume redirectele. Stiu ca in ultima vreme nu prea am intrat pe server si stiu ca au fost cateva zile in care nu am tinut redirecte dar cand am putut am tinut desi pe server nu intram. Altii de ce nu pot face la fel? Max te rog macar sa vorbesti cu adminii care nu tin ca e bataie de joc.

veronika.vera
12-03-2011, 12:08 AM
Foarte bine spus Paper^Wings.
Toti gresesc,si pe greseli ne invatam.Stiti care-i treaba?Cineva vrea sa para mai presus decit ceilalti,nu la toti adminii le place sa fie egali intre ei,adminii.Kuzco chiar nu mi-a placut fraza "1. Dark te crede-am de traba da acum ai ajuns ca toti ceilaalti."Care ceilalti? :D . De parca toti sunt rai.
Eu pe Dark il stiu de om serios.E drept cn a zis ca daca nu ne vom invata sa fim o echipa o sa ne ducem de ripa foarte degraba.

-DarKmonT-
12-03-2011, 12:27 AM
mda ... pana una alta rog pe max sami modifice tema din admincp-ul meu ca am descoperit ca tema de mobile, e chiar pentru mobil si nu pot schimba inapoi pe cea clasica... cat despre ce e mai sus eu ... ver@ are dreptate, eram om serios asa ca-mi cer scuze pentru prostia facuta in seara asta, imi retrag reclamatiile inutile, imi prezint Sincere scuze mai ales lui KuZco care chiar n-are nici o vina in toata asta, si nu a folosit un limbaj vulgar, dovedindu-mi ca ma insel, in ceea ce-l priveste doar cuvinte de lauda, despre pierderea steamului, nimic mai mult ca probabil a-ti accesat acel site-fantoma care cica iti da un joc gratuit steam, l-am vazut si eu eram tentat dar mi-am dat seama ca nu face parte din site-ul Steam original,(ca sa fie treaba marfa mentionez ca am perdut si eu 2 steamuri in sensul ca am platit dar nam primit) M.J poate ai facut ce trebuia poate nu, dar imi cer scuze si fata de tine, voi suporta consecintele faptelor mele, akm multi vor crede ca o fac de fatada dar nu e asa, intradevar mam schimbat, am ajuns sa cred ca eu is cel cu nasu pe sus nu ceilalti, inca odata scuze si spor la joc... max tot te rog sa schimbi tema ... ca se vede aiurea

KuZcO
12-03-2011, 12:37 AM
Foarte bine spus Paper^Wings.
Toti gresesc,si pe greseli ne invatam.Stiti care-i treaba?Cineva vrea sa para mai presus decit ceilalti,nu la toti adminii le place sa fie egali intre ei,adminii.Kuzco chiar nu mi-a placut fraza "1. Dark te crede-am de traba da acum ai ajuns ca toti ceilaalti."Care ceilalti? :D . De parca toti sunt rai.
Eu pe Dark il stiu de om serios.E drept cn a zis ca daca nu ne vom invata sa fim o echipa o sa ne ducem de ripa foarte degraba.

Da vera stiu cum e cum se spune "nimeni nu-i PERFECT" iar ceilati sunt acei playeri pe care noi trebuie sa-i indreptam sa nu mai faca greselile pe care le-au facut in trecut. Se vede ca din ce in ce lumea se pierde, dar revine iar la normal asa ca asta este toti gresim si tot din greseli invatm ceea ce facem.

Si imi cer sincere scuze fata de toti ceilalti pe care i-am suparat, iar mMax iti propun ca sa mi se scoata imunitatea sincer nu-mi place cu ea, deoarece luys intr-o seara era debanda mare Nu mai dau amanunte. Oricum nu prea o sa mai joc pe servere de zm/gg/dr etc. deoarece ma apuc de cs normal. Poate mai joc si eu din cand in cand.;)

godless
12-03-2011, 10:42 AM
deci cum am zis.... introdu fratimiu un test dintr-ala pe care sa-l rezolvi innainte de a deschide un topic;)! ca poate completandu-l isi aduc aminte de unele reguli gramaticale de ortografie de semne de punctuatie... ca e macel ce-i aici! am ramas interzis.. si te pomeni ca sunt si la scoala nu?:|

M.J
12-03-2011, 02:25 PM
dark, nu te condamn. Mie nu mi-a placut cum mi-ai vorbit. CUm am spus intr-un alt topic deschis aseara, noi suntem o familie aici. Nu stiu cum o fi in familiile unora de isi vorbesc ca la usa cortului sau ajung la cutite (bercea Mondialu) . Dar de unde vin eu , departe de limbajul stradal , respectul vine de la sine . Vorba dulce mult aduce . stiai asta? Nu era mai bine sa-mi zici "dc i-ai dat kick lu ala" .." pai nu era spec" .. ce crezi ca-ti ziceam ca altii "asa si" "ce nu-ti convine" :)) (nu dau nume) Imi ceream scuze:| Nu ar fi fost prima data cand imi cer scuze pentru greselile mele..\
Off: limba romana e graav asasinata in topicul asta:(

-=MaX=-
12-03-2011, 05:03 PM
In mare parte ce era de zis aici a zis Daniel, chiar nu ma asteptam sa faca Dark ce a facut...
Pe redirectele actuale nu am mai insistat foarte mult deoarece randamentul a scazut, asta nu inseamna sa nu mai tineti...
Am fost ocupat cu altele, dar curand o sa-i pun pe toti unde le e locul, de asta va asigur, prea va luati multi aere de sef si in schimb nu faceti nimic pt server, astea se vor schimba curand!

Prince
12-03-2011, 05:14 PM
Eu le dau dreptate lui Jukoda si Kuzco. Motiv? Am vazut in pozele lui Kuzco ca Omex ala sau cum le-o chema era INACTIV si daia a fost transferat la Spectator, si plus de asta, Omex mai avea si lasere puse, din spusele Jukodei.

P.S.: Si ce atata scandal pentru asta? Nimeni nu-i perfect. Nici chiar eu, pentru ca toti GRESIM. De aceea eu zic sa uitam de toata chestia asta banala...

AnGeL | Pro (W_^)
12-03-2011, 05:16 PM
Eu le dau dreptate lui Jukoda si Kuzco. Motiv? Am vazut in pozele lui Kuzco ca Omex ala sau cum le-o chema era INACTIV si daia a fost transferat la Spectator, si plus de asta, Omex mai avea si lasere puse, din spusele Jukodei.

P.S.: Si ce atata scandal pentru asta? Nimeni nu-i perfect. Nici chiar eu, pentru ca toti GRESIM. De aceea eu zic sa uitam de toata chestia asta banala...

Prince da dc spui nici chiar eu?,te crezi asa mare?

KuZcO
12-03-2011, 05:24 PM
Ne-am cerut scuzwe topicul se poate inchide de la o discutie se sare la alta.