PDA

View Full Version : Reclamatie luys



AnGeL | Pro (W_^)
11-03-2011, 07:44 PM
nume: luys
HARTA: de_dust2_moama
ora: 18 si cv nu mai stiu..
IP:109.97.77.205
admini on: Eu,Tiger
Mentiuni: Deci eram pe d2 moama cand intra luys si ii spune lui tiger intr-una sa schimbe mapa ca e prea mica si suntem prea multi playeri,tiger a dat la vot daca schimbam sau nu si a iesit nu,luys nu se potolea o tinea in continuu sa schimbe si i-am spus sa taca ca ma enerveaza iar el imi spune mie sa tac "***** cu ochi".. asta e un limbaj pt slot?,deci vreau ca acest baiat sa ramana fara slot.. sau sa isi ceara scuze..
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Martori: Tiger si ceilalti care erau pe sv..

KuZcO
11-03-2011, 07:49 PM
Plus ca mai adug si eu intr-o zi pe zm_dust2_final ma injurat si pe mine fiind codat chestii stupide pe care i-am dat gag si vorbea cu say_team@ Dar nu l-am bagat in seama. Dupa cum am spus si intr-un topic luys dupa ce a ramas fara admin isi face de cap pe server cu ceilalti astia fiind "admini" dandau-se "MARE" Dovezile nu le bag daca e nevoie le pun ;)

AnGeL | Pro (W_^)
11-03-2011, 07:52 PM
copilu asta nu are ce cauta pe warlords ..

M.J
11-03-2011, 08:37 PM
Nu stau sa citesc dar am si eu una tare cu baiatu asta . Proaspata!
Din pacate kuzko si-a pierdut contul de steam ... nu intram in amanunte. Dupa ce s-au ciondanit ei doi:)) tanarul luys zice " injurati'l ma" (pe kuzko) mai exact
"Cica
amx_kuzc0 is typing...
amx_kuzc0: kuzco nu mai are admin injurati-l) :D "
I-am zis " Luys, te mananca ? :))" dupa aprox 5 minute ma striga
Judoka
judoka
judoka
judoka .. pana intr-un final knd i-am raspuns , si ghiciti ce-mi spune " ce ma ma mananca?" .. Bineinteles ca nu li-am raspuns dar bag mana in foc ca urma replica de toate zilele " iti fac reclamatie":D sa nu uitam cand jucam undercover el marele sloter facea legea pe server amenintand cu ban...
Aa...si ca sa umplu paharul =)) " ba admine, de ce nu-ti faci datoria"
Draga luys si ceilalti Zmardoi , zombie.warlords.ro este un server unde trebuie sa JOCI!!!!!! nu sa socializam:). Vrei sa vorbesti , cere ID sau pe forum.

WarGods | AbySs
11-03-2011, 11:25 PM
Si eu am avut o altercatie cu el. Il credeam baiat bun pana intr-o seara cand a inceput sa ma ia la misto. Ar trebui sa zica mersi ca s-a bagat daniel parca ca altfel il zburam de pe server de nu se vedea cu toate figurile lui din cap. Imi place sa rad pe server cu toti dar nu imi place sa se rada pe seama mea.

Tiger
11-03-2011, 11:40 PM
Si eu am avut o altercatie cu el. Il credeam baiat bun pana intr-o seara cand a inceput sa ma ia la misto. Ar trebui sa zica mersi ca s-a bagat daniel parca ca altfel il zburam de pe server de nu se vedea cu toate figurile lui din cap. Imi place sa rad pe server cu toti dar nu imi place sa se rada pe seama mea.

nu numai pe tine te-a luat la misto, ci pe toata lumea + uneori mai are toane si injura fara un pic de jena... cand eram cu Angel atunci, ne-a amenintat prin faptul ca va vorbi cu MaX si vom vedea noi ce vom pati
azi, l-am avertizat sa nu mai traga in laserele mele iar raspunsul lui a fost: aaa...scz, credeam ca sunt rosi (si se vedeau foarte bine ca erau albastre) sau poate esti daltonist si nu stiam eu :-??

Dovada 1 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Dovada 2 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

luys
12-03-2011, 08:38 AM
cand am zis injuratil pe kuzkco am glumit:))
si la tn angel pro max a zis ca daca suntem 15 pe d2_moama sa skimbam mapa asa a zis max mai de mult;) si sa stiii ca si tu mai jignit intrun fel aparte;) si nam fkt poza si la tn kuzko atunci am avut o iesire si eream si nervos nai vzt ca dupa ce tiam zis cuvintele acelea am iesit ca sa nu mai fac alte boacane
si IMI CER SCUZE FATA DE KUZKO !! si la tn angel eu asa stiu cand sunt maxim 15 playeri pe server pe harta de_dust2_moama se skimba!!

luys
12-03-2011, 08:41 AM
daca eu sunt de vina sa mi se ia slotu ca daca e imi recunosc vina si max sa imi scoti slotu te rog ca nai ce sa faci cu angel pro sau cu tiger care baga in clan numai copii care injura ca la usa cortului si sa le zici ca daca sunt maxim 15 playeri pe d2moama sa se skimbe daca sunt de vina scoate slotu:) multumesc anticipat;)

luys
12-03-2011, 08:43 AM
angel .ro nu decizi tu ca nam ce cauta pe warlords da;) sunt altii admini care ar decide cum ar fi Max AbYs Sanchez;) si altii;) da tu nu esti in stare sa imi zici mie ca nam ce cauta pe waRloRdS

KuZcO
12-03-2011, 09:56 AM
O noutate se vede ca multi ramneti in urma cu noutatile "wLords | Paper^Wings este AbySs" . Si eu nu cred ca acele jigniri se faceau din cauza ca esti nervos erai foarte ofticat ca te omoram si incepei sa ma injuri, dar om inteligent deoarece nu era nici un admin online pe server si el folosea "say_team@".

godless
12-03-2011, 10:40 AM
max...prales... innainte de a scrie un topic dintr-asta nu le dai si un teste de gramatica , ortografie si chestiute de genu astora?:) ca doamne cum faulteaza masacreaza si de toate limba romanaa si nu numa unu:|.....

luys
12-03-2011, 10:42 AM
dar kuzko dc sa scriu sa vada toti playeri ;) naveam dc asa ca am scris sa vezi doar tu;)

WarGods | AbySs
12-03-2011, 01:20 PM
max...prales... innainte de a scrie un topic dintr-asta nu le dai si un teste de gramatica , ortografie si chestiute de genu astora?:) ca doamne cum faulteaza masacreaza si de toate limba romanaa si nu numa unu:|.....

Tie ar trebui sa ti-l dea primu =))) (scuze pentru off topic)

-=MaX=-
12-03-2011, 05:07 PM
pai de inceput meriti sa pierzi slotul numa pentru ca faci triplu post pe forum si ca nu stii regulamentul! Unde scrie ca daca sunt 15 sa schimbi harta? nu cred ca am zis eu asa ceva, regulamentul spune foarte clar in ce conditii se schimba harta, cat despre limbajul tau stiu foarte bine ce atitudine ai pe server!
Calmeaza-te, ca aveai pretentii la admin din cate imi amintesc!

PS: frag, crede-ma ca si eu pierd mai mult timp cu descifrarea codului ascuns in spatele erorilor gramaticale decat cu raspunsul la subiect :))

luys
12-03-2011, 08:37 PM
am sa incerc sa fiu mai respectuos ;) dar nu mai il mai am la suflet pe ezel (angel pro)

AnGeL | Pro (W_^)
12-03-2011, 08:56 PM
am sa incerc sa fiu mai respectuos ;) dar nu mai il mai am la suflet pe ezel (angel pro)

da asa zici mereu si nu esti tu chiar nu meriti slot si ma doare undeva ca nu ma mai ai la suflet =))

luys
13-03-2011, 07:28 AM
bn mane eu chiar tineam la tine serios si aveai respectul meu;) dar akm nu mai ai nimic ;)

AnGeL | Pro (W_^)
13-03-2011, 10:08 AM
Bn.PA =))

IRB | Walles
13-03-2011, 10:36 AM
gordo ai ajuns si aici ma?:)) lasa copii sa se certe intre ei nu-i mai corecta:P ROMANULE:))...in legatura cu luys il cunosc si eu cat de putin incat sa zic ca nu are respect fatza de jucatori si face doar ce-i pofteste inima...odata avut admin mi-a facut poze ca o`i fi codat:))...si imi vorbea cam de sus dar nu am zis nimik

-=MaX=-
13-03-2011, 01:05 PM
luys nu a luat bataie la timp, dar aranjez eu cu frate-so sa il puna un pic la respect :))

luys
14-03-2011, 08:27 AM
:)) =)) :))

veronika.vera
14-03-2011, 04:39 PM
dupa ris vine plins ;))