PDA

View Full Version : RECLAMATIE wgods walllabies



anyquest95
23-02-2014, 01:24 PM
Nume : mIRELLL!
Ora: 1:30
Data :23.02.2014
Adminul reclamat :wallabies
Motiv : absurde
Mentiuni : <b>You have to register to ba able to see this link</b> Uitati-va si veti intelege.

demey
23-02-2014, 01:27 PM
mirele desi ti-am zis ca nu esti obligat sa mergi la bomba daca esti terro in situatiile in care ati ramas 2 sau 1 vs 321321 tu ai abuzat si ai stat in baza si cand ati ramas 2v3 si 5 v5 si etc...si plus de astea raspunsurile care le-ai dat au fost date in scarba si ai vrut sa ne dai peste nas...

anyquest95
23-02-2014, 01:28 PM
dovada ca am ramas 5v5?

bobby_maryan(kbytza)
23-02-2014, 01:34 PM
bai copile....tu chiar iti bati joc de noi!!!??????????..........ia poftim:Pe hartile cu bomba Terro trebuie sa incerce sa puna bomba fiind interzisa stationarea in baza pe timp indelungat. CT sunt liberi sa atace sau sa pazeasca locurile unde se pune bomba si sa incerce sa o dezamorseze daca aceasta este pusa [avertisment/slap/slay/kick]"

iRBWAllABieSs
23-02-2014, 01:45 PM
Copile, vezi ca deja devii impertinent si m-am cam saturat de basinile tale pe server. Ce vrei tu sa arati in acel demo, ca ai primit cateva slap-uri bine meritate? Te prinde secunda 30 si tu stai si campezi in baza cu awp? De mai bine de 4 ani de cand sunt admin pe acest server, n-am avut parte de nici o reclamatie si vii tu sa-mi faci pentru cateva slap-uri bine meritate? Esti penibil! Sa nu cumva sa dai reply ca nu o sa stau la discutii cu tine.

anyquest95
23-02-2014, 01:48 PM
free game, mi s-a spus ca am voie eu doar respect regulamentul

demey
23-02-2014, 01:52 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>! poftim citeste...ti-am spus ca nu esti obligat sa mergi la bomba in anumite situati...nu ca trebuie sa stai in baza!poti sa te plimbi de nebun pe harta dar nu sa campezi in baza fiind terro...vezi ca eu inca sunt sunt baiat bun si nu am vrut sa-ti dau ban si etc...dar sunt multi care au mai multa experienta si pe care tu nu ai dreptul sa-i iei de fraieri care o sa te faca sa "dispari"de pe server daca o sa ai in continuare atitudinea asta! asa zmeu eram si eu cand am intrat pe server...pana mi-a venit si mie mintea la cap si m-am mai potolit...dar ca orice om,gresesc si mai am scapari!tu insa ai cam multe si chiar nu e cazul!

TeLOVEsc
23-02-2014, 02:55 PM
Consider ca situatia imi permite sa il citez pe liderul nostru

" Reclamatie puerila"

XeLa
23-02-2014, 10:41 PM
Ai mereu de comentat ceva si mereu dai motiv adminilor sa se ia de tine.Ban`ul ramane inca 10 zile , atat pe forum cat si pe server.