PDA

View Full Version : Reclamatie mecanic



anyquest95
23-02-2014, 12:41 PM
Nume : mIRELLL!
Ora: 12:30
Data :23.02.2014
Adminul reclamat :mecanic
Motiv : injurii
Mentiuni : Am injurat un jucatori mi-am primit gag-ul bine meritat, dupa care mecanic imi da kick ,il intreb de ce? imi raspunde De smecher ..... vedeti totul in demo <b>You have to register to ba able to see this link</b>

"Un jucator"

demey
23-02-2014, 12:44 PM
chiar sunt curios unde am scris eu de smecher:))))))))))))))))))))))) invata sa vorbesti inainte :)si inca ceva nu imi ordoni tu mie sa ma uit pe codati si dastea cand mai sunt 3 adimini spec;)pentru asta ai primit al 2-lea kick <b>You have to register to ba able to see this link</b>

anyquest95
23-02-2014, 12:54 PM
Ai zis PENTRU CA POT are aceelasi inteles "adminule "

bobby_maryan(kbytza)
23-02-2014, 12:54 PM
hmmmmm..........hai k o dati in balarii!!!!!!.......chiar nu puteti fi sau sa va comportati k 2 oamenii adulti?......cum am spus si in timpul "conflictului"....CALMATI-VA!!!.......eu zic ca sunt penibile astfel de reclamatii!....cum spun mai sus mecanic...eram 3 admini spec.....dar asta nu-i da nici un drept sa nu ia in serios ce spun playeriii.....Concluzia mea este: amandoi ati gresit.....vati aprins ca "benzina".....pe viitor va sfatuiesc sa va mai temperati!.....
mai bagati si voi mana la "sobita"femeii!!!!!

anyquest95
23-02-2014, 12:59 PM
I-am spus de mai multe ori sa se uite pe jucator ,cred ca nu avea timp... era prea ocupat sa se joace .. , avand in vedere ca e admin

demey
23-02-2014, 01:00 PM
I-am spus de mai multe ori sa se uite pe jucator ,cred ca nu avea timp... era prea ocupat sa se joace .. , avand in vedere ca e admin

cum ti-am spus si tie si ti-a zis si bobita...cati admini mai erau spec???doar 3 ???eu inteleg ca noi aveam o discutie aprinsa dar nu o da in balari!

TeLOVEsc
23-02-2014, 02:58 PM
mireLL , ai inceput un razboi subtil cu adminii serverului , care e motivul totusi ? Ai ceva personal cu stafful serverului ?

TheLimith
23-02-2014, 06:25 PM
Mirelll eu cred ca bagi toate astea de la tine ,eu nu l-am vazut niciodata pe mecanic sa injure .

XeLa
23-02-2014, 10:41 PM
Ai mereu de comentat ceva si mereu dai motiv adminilor sa se ia de tine.Ban`ul ramane inca 10 zile , atat pe forum cat si pe server.