PDA

View Full Version : Cerere Slot BlaCkWyNNNN # -; x



BlacKWy
23-02-2014, 10:15 AM
GRADUL: slot/helpar daca se poate
NICK: BlaCkWyNNNN # -; x
Varsta:15 ani
ID DE STEAM:nu am
STEAM ID:nu am
ID MESSENGER: vladut.vlad25
EXPERIENTA:foarte multa si acum am good pe 2 srv de care o sa ma las daca primesc grad
TIMP JUCAT: nu sunt multe ore am decat 15 dar vreau doar slot sa imi rezerv numele si pomit ca voi mai face abia am gasit srv de 3 zile si o sa stau foarte mult de acu in colo
PERIOADA:dimineata putin seara si in weekend
MOTIV: as dori slot deoarece nu vreau sa intre nustiu ce buti pe numele meu si pentru a ajuta srv.Multi dintre playeri de pe srv injura de rupe si fac bloc ca zombi sa ii omoare pe ceilanti si de dimineata am observat ceva cati va playeri faceau kiluri schimbandusi nick si lasandui pe ceilanti sa ii omoare si porma reveneau la nick normal si ceilanti il schimbau nu este permis asa ceva nu ?
CUNOSTIINTE:Nu prea stiu sa fac ce cereti
PROMOVARE: pai o sa aduc cativa playeri o sa fac o pagina pe facebook erc
CULOAREA URSULUUI: Verde

P.s : as dori daca se poate helpar sa pot da slay la cei cane nu ataca sa pun stop limbajului vulgar si sa pot schimba mapa cand apar mape foarte praff din cate am observat sunt foarte multi cu gradul slot.Dintre toti admini care iam vazut pe srv il felicit pe vali el e singuru care se impune la toate dezastrele de pe srv.Daca nu pot primi helpar macar slot pentru ami rezerva numele

Multunesc :D

TheOneLeeT
23-02-2014, 12:45 PM
Nu ti se pare ca vrei prea multe? Fa ore nene si atunci parerea mea se va scimba :D
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:contra:

BlacKWy
23-02-2014, 01:30 PM
am spus ca voi face ore si ma voi tinde de cuvant promit dar in fine eu doar team raspuns la intrebare

WarGods | RbN
23-02-2014, 09:41 PM
Fapte,nu vorbe. :contra:

BlacKWy
24-02-2014, 07:33 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> uite cat am mai crescut la ore si o sa mai cresc vb serios dar daca asta e parerea voastra bn

WarGods | AbySs
24-02-2014, 01:31 PM
Hai ca te intreci cu gluma deja, dupa ce ca nu ai orele necesare mai vi si cu pretentii la helper. Cand ti se da "contra", cum este si normal, tot dai explicatii de parca ti le-a cerut cineva.

Cerere respinsa.