PDA

View Full Version : unban VeRdIcT^



VeRdIcT^
18-02-2014, 07:04 PM
Server: Cs.WarGods.ro
Nume: VeRdIcT^
Varsta: 22
IP: 109.99.148.30
Time/Data: 17:17:33 <> 18/02/2014
Admin: TheKiller
Am instalat si wac'u mi s'au facut si 4 poze le'am dat totu inregula, daca tebuie le am la dispozitie,
Nu stiu motivu! THEKILLER AI CEVA PERSONAL CU MINE CA NU TE INTELEG PE BUNE N-AI INTRAT BINE PE SERVER IAR BAN NU MI-AI ZIS NIMIC!! NU-TI MERITI POSTU DE ADMIN!!
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

XeLa
18-02-2014, 10:23 PM
Il asteptam pe TheKiller cu dovada

VeRdIcT^
18-02-2014, 10:31 PM
asteptam da... nu prea cred ca are cu ce sa vina, care trageam sa primesc slot acum vreau unban:)) 360 grade

TeLOVEsc
18-02-2014, 11:33 PM
Pana una-alta posteaza pozele

VeRdIcT^
18-02-2014, 11:46 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

TeLOVEsc
19-02-2014, 12:21 AM
Ti`am scos eu banul , poti juca linistit deocamdata... Daca sunt probleme , va posta TheKiller

VeRdIcT^
19-02-2014, 12:23 AM
Ms! TeLOVEsc !

TeLOVEsc
19-02-2014, 12:35 AM
Np , pe viitor nu mai juca fara WAC. Sper sa nu ne mai intalnim pe sectiunea asta

TheKiller.
19-02-2014, 06:50 PM
Verdict, ti-am facut poze si te-am rugat sa bagi wac.
Ai spus ca iesi sa bagi wac, iar la nici bine 20 de minute intri iar fara wac.
Wac ul l-ai pus acum ca sa poti face cerere unban nicidecum ca aveai wac on atunci.
Nu dau ban nici daca fac ss sau demo la cnv cu wac on inainte sa ma consult cu xela sau alt owner. ;)
Sa stii si tu ca banul l-ai luat din motiv ca nu te-ai tinut de cuvant.

PS: tu esti si nesimtit. poze facute acum 2 secunde. cu wac off

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

unde e wac-ul mister?


Edit:
1. ai butonul edit, nu mai fa alte posturi.
2. se poate verifica in consola, ca atunci cand ti-am dat ban nu aveai wac on ;)
3. nu te mai obosi sa te scoti ca oricum nu ai avut wac on nici acum.
4. si sa iti demonstrez ca nu ai jucat niciodata cu wac on, uite dovada:
(<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

wac ul l-ai tinut doar 8 secunde on ;) deci nu aveai timp sa deschizi jocul si sa intrii pe server ;)

De scuze sunt satul, cum ca nu merge sau ca nu stiu. Mai stiu cativa ca tine care sau plans ca nu le merge wac si cand le-am cerut sa le fac wac ul si au vazut ca reusesc sa il fac mi-au inchis acesul pe motiv ca au treaba sau ca au de invatat. Nu am 12 ani, stiu programare, stiu sa ma descurc cu o simpla eroare si sa o repar. Ma prind repede cand cineva incearca sa ma minta sau sa ma duca cu zaharelul.

Edit2: Daca nu stiai cum sa instalezi, intrai si ma intrebai sau o faceai pe yahoo, dar eu cand te-am trimis sa il instalezi mi-ai raspuns ca n-ai timp, ca mai incolo. Aveai id ul meu, puteai sa ma intrebi cum se instaleaza, chiar daca e foarte usor iti spuneam, asta poate sa o mai zica si altii pe care i-am ajutat. Dar ai preferat sa te doara in "cur" de ce iti spun si ai iesit de pe sv, apoi ai reintrat la cateva zeci de minute, la fel fara wac on, in speranta ca nu mai sunt on. Joc aproape toata ziua in timpul saptamanii, sa stii.


Edit3: Nu dau banuri si fac poze doar ca sa ma aflu in treaba sau sa imi arat activitatea de xela.

VeRdIcT^
19-02-2014, 07:20 PM
l'am instalat ieri odata de cate ori sa-l instalez? chiar crezi ca am intentia sa joc cu cine stie ce coduri si tocmai pe sv asta? s'au am avut scoruri mari sa zici ca joc codat? nu, asta e sa dovedesti tu la xela ca esti activ si ca iti faci datoria ;

nu ai cum sa ai probleme la instalare la asa ceva,alea 8 sec a fost chiar cand l'am instalat cand miai zis' tu nu stiam cum e treaba cu el nu am mai folosit asa cv dupa ce mi'ai dat iar azi tot din cauza wac'ului m'am documentat si am aflat cum trebuie folosit, da degeaba acum:)si daca jucam ,,murdar" cum ma banuiai, zimi tu din experienta ta un codat insista 2 zile la rand pt unban? il interesa un sv un plus pe care era banat? zic ca NU! Oricum Ms, am mai invatat cv!



Doamne Thekiller, ma confunzi ti'am zis eu ca nu am timp sa il instalez faci niste afirmatii total absurde si nejustificate ( te rog pune conversatia de pe yahoo) si tine minte te'am intrebat odata cv pe yahoo si ai iesit si aveai la sts cv de genu OUT!!! just on the phone, n'am insistat, stai linistit nu te acuz fi fericit ti'ai facut doar datoria!

XeLa
20-02-2014, 12:00 PM
Eu nu inteleg de ce atatea comentarii odata ce un admin ti-a spus sa bagi wac`ul si tu ai dat-o in altele, nu te-ai "strofocat" sa arati ca vrei sa-l folosesti.In regulament scrie clar, un admin cand iti cere sa folosesti wac`ul , esti obligat sa-l bagi , altfel iei ban permanent.Cum si toate sloturile/adminii folosesc wac , altfel iau kick automat de la server.
E simplu, ai wac activ, joci, nu il ai activ, ai ban permanent.