PDA

View Full Version : Cerere Admin + Povestea mea de pe aceasta comunitate



[M-Q-Z]Bogdan
17-02-2014, 08:24 PM
GRADUL: Slot sau Helper
NICK: [M-Q-Z]Bogdan
VARSTA: 17
ID DE STEAM: butusan2 original
STEAM ID: nu stiu
ID MESSENGER: bogdan_butunoi
EXPERIENTA: de 5 ani stiu sa adminez bine
TIMP JUCAT: joc pe server de cand a fost creat din warlords pana acum dar observ ca s-a resetat gametrackerul de multe ori asa ca mi-am pierdut orele
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) toate
MOTIV: Vreau sa mentin serverul in pace fara injuraturi fara coduri sau alte cele
CUNOSTIINTE: mape cs dar toate sunt un prototyp mai stiu sa fac skinuri de arme personalizate
PROMOVARE: Reclama Facebook + ma apuc de redirecte cu numele [GG][M-Q-Z]Bogdan
CULOAREA URSULUUI: maro spre roscat depinde de rasa :D

Salut as vrea sa imi spun povestea mea de pe aceasta comunitate mai intai si as vrea sa acordati 5 min din viata voastra pentru a-mi citi povestea daca exista greseli gramaticale asta e : Era o zi calduroasa de vara si cautam un server de zombie cu mod biohazard si l-am gasit pe al vostru zombie.warlords.ro si m-am decis sa il incerc mi s-a parut foarte fain asa ca am ramas pe el si m-am jucat cu numele Bogdancuceritorul daca mai stie cineva ... asa si apoi am descoperit ca aveati si servere de dr gg si respawn m-am apucat de toate cu numele de mai sus si vreau sa va intreb daca il mai stiti pe Ambulantu cu sv lui de dr sau pe Cristi pro cu respawnu sau pe tiger nush ce mai face acuma tiger ma rog aceastia au fost admini buni inca din vremea lui Warlords . Sa trecem la gugame acuma ; pe acest server am jucat de cand a aparut ( aproape ) si am jucat foarte mult adica mi-a dat dependenta si apoi o perioada nu am mai fost activ dupa ce s-a resetat gametrackerul . Dar din fericire astazi in Wargods m-am apucat iarasi de toate serverele (aproape) si eu impreuna cu un prieten jucam gungame numele lui este Sylius daca il cunoasteti , l-ati verificat de multe ori de coade dar niciodata nu a folosit unul . Asa si am facut aceasta cerere ca sa ma reabilitez pe acest server cum era odata mi-a fost dor de acest server si m-am reapucat asa ca va salut pe toti care jucati si sper sa ma primiti inapoi :D . Semnat [M-Q-Z]Bogdan

Vavlux
17-02-2014, 09:37 PM
:contra: in primul rand pentru ca nu ai citit regulamentul, al doilea nici macar nu ai intrat bine in comunitate si vrei admin...

RedLine
17-02-2014, 10:14 PM
plus un print screen de-al meu cand m-ai injurat ca ti-am zis can u schimb harta in fy_snow ... ai zis " SUGI" si pretenash ... ai ban pe GunGame ... si cred ca o sa iei si pe comunitate daca nu inveti sa te porti

CONTRA!!!!

[M-Q-Z]Bogdan
17-02-2014, 10:26 PM
baiatule cica nu am intrat bine in comunitate ? eu is de cand era warlords nu wargods asa ca ciocu mic si fugi la invatat ca ai teme ;)

Vavlux
18-02-2014, 07:39 AM
El are ban si mai vrea si admin =))

Tiger
18-02-2014, 10:27 AM
Inteleg ca esti un jucator vechi, fiind fidel comunitatii, dar asta nu te scuteste de la citirea regulamentului.

Din pacate va trebui sa iti resping cererea.

PS: Daca vrei sa te cunoasca lumea, logheaza-te tot pe vechiul cont, nu iti crea altele noi, poti sa iti recuperezi parola.