PDA

View Full Version : reclamatie mecanic si bobita



walles
16-02-2014, 10:31 AM
Tin sa va arat ca pana si asa zisii admini model nu stiu regulamentul pentru care mie mi s-a scos ochii ca nu l-am citit...din cate am citit eu in regulament adminii nu au voie sa dea kick la playeri care sunt spectatori ca dupa un interval de timp serverul isi face singur loc si da kick automat...dovezi ca adminii fac gesturile astea si jignesc oamenii :

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

bobby_maryan(kbytza)
16-02-2014, 11:16 AM
in primul rand wallws lu tata....reclamatia nu este dupa model,lucru pe care trebuia sa-l sti:P:P:P
in al doilea rand dak ii trec spec si stau fara sa joace 2-3 rubde si alti playweri care vor a juk nu pot pt k este full serv...full nu cu plaieri care joak ci cu spectatori...iar i al treilea rand sunt prea vechi si k admin si pe acest serv incat sa-mi atragi u atentia k de ce si cum...........RECUNOSC!... si tot asa am sa procedez si deacum in colo...m-am saturat sa stau k butix sa astept sa intru la joc....si spec stau bne mercik!...atept sanctiuni de la cei indreptatiti!....Va saluta bmbitza!...de vb urat nu cred k am vb sau jignit pe cineva!....aaa si inca ceva........te-am jignit cand am spus "sa mori u"......cati ani ai matule!....nu stiu cine ti-a dat tie slot/admin...dar tare rau a facut!

walles
16-02-2014, 11:22 AM
oricum de respectat nu m-ai respectat,si nu cred eu ca esti mai vechi ca mine sa iti bati joc de vorbele mele,si e clar ca nu ai citit regulamentul pentru ca e interzis sa faci asa ceva ! poate eu nu l-am citit tot si nu stiu culoarea ursului polar :)) dar macar ce am citit am citit cu atentie,si cand cineva iti atrage atentia ca gresesti nu esti indreptatit sa iti bati joc de el doar ptr faptul ca esti admin

bobby_maryan(kbytza)
16-02-2014, 11:32 AM
unde vezi mah u ca imi bat joc de u sau de vb tale??????!!!!!!!.....dar in fine...nu o mai lalai k nu are niciun farmec....astept sa fiu sanctionat!......RESPECT!...MAXIM

demey
16-02-2014, 11:46 AM
interesant...inteleg de ce faci tu asta walles....dar faptul ca nu primesti tu up la admin nu este un motiv destul de bun sa te gasesti sa "pupi" lumea in fud pe forum sa pari baiat bun...greseala mea ca ti-am zis partea cu latratu...pentru kick-uri ar trebui sa facem reclamatie si lui Xela si Brunetei si tuturor ca dau kick la spec nu?????scz pt jignire dar nu ai ce cauta mai sus de slot!daca e nevoie si o sa te simti tu mai bine si o sa-ti treaca oftica sa mi se faca downgrade sau remove!

walles
16-02-2014, 12:46 PM
si normal ca cer drepturile de player cu vechime pe acest server cand vad admini ca voi !! nu am nevoie de admin pentru ca nu as rezolva mare lucru cu el ca sa joc pe server,am jucat un an de zile fara sa cer admin ca l-as fi primit din prima ca toti imi sunt prieteni,si nu ma deranjeaza ca acum nu am primit sa stii :D vroiam admin ca sa schimb cand era cazul harta si atat,daca nu se poate joc pe ce harta este si gata...si voi cum a zis si xela va treziti cu admin si va credeti superiori asta e problema voastra! eu am vrut sa arat doar ca unii fata de mine chiar nu merita admin

Vavlux
16-02-2014, 01:55 PM
Nu mai faceti off-topic! Aveti chat pt asta.

demey
16-02-2014, 02:00 PM
daca erai asa prieten nu primeai atatea contra...am incheiat discutia cu tine...salut...sa se ia ce decizie considera cei care raspund!

XeLa
16-02-2014, 02:06 PM
Walles stim ca esti vechi fata de altii , asta nu inseamna ca regurile nu sunt valabile si la tine.Jos palaria pentru cat ai jucat aici si pt ca inca o mai faci, dar cererea de admin care ai facut-o e incompleta , ai omis un lucru foarte important care il scrie in regulament si trebuia sa`l scrii in modelul tau ce cerere.
Nu are nimeni nimic cu tine dar regurile sunt aceleasi pentru toti.Ce ai facut acum e o reclamatie puerila , toata lumea mai da kick la spectatori.
Te asteptam peste o luna cu o noua cerere de admin , de data asta sper sa citesti regulamentul si sa intelegi la ce m`am referit!