PDA

View Full Version : REclamatie STERY BAROSANU



--==NyKoLaY==--
07-03-2011, 03:47 PM
nume STERY BAROSANU
HARTA:zm_hospital_df
ora:15:45
IP:nu il stiu ca is prea nervos ca sa mai tin cv minte
admini on: XeNoN
Motiv:ma injura cand nu e nimeni atent cand e mort si nu luam pe cineva noi toti suntem prostii ca daca ar avea el bani ar intra si lar omora imi trage in lasere doar mie si nu iam facut nik copilu asta are cv cu mn si nu stiu ce cand il salut imi spune ce ai ma boule cu mine sami bag ****........ si in toate felurile deki pe mn ma scoate din mintii copilu asta cand il ia cineva incepe sa il injure deki nu mai suport

AnGeL | Pro (W_^)
07-03-2011, 04:22 PM
Dovezi?

--==NyKoLaY==--
07-03-2011, 04:28 PM
dovezi adik poze nu am oo fii si vina mea ca ma cam grabesc dp incident si am o groaza de nervii dar poze nu am dar intreaba pe cine vrei sa vezi cum injura

AnGeL | Pro (W_^)
07-03-2011, 04:29 PM
ok daca e asa cand il vad pe server il ard ;)
P.S:Si pe mn ma cam enerveaza aveam numele demon intr`o zi si i-am dat slay ca era zm in trup de om si ma ia ba fraere dc imi dai slay vrei sa`ti fac reclamatie..

>Le3T
07-03-2011, 04:38 PM
Eu sunt martor daca nu sunt dovezi... Baiatului ala de nu ii place ceva incepe sa injure...

Prince
07-03-2011, 05:14 PM
Data vitoare sa aduci Dovezi.
P.S.: Nu putem sa te credem cu adevarat, ca poate oi intra cu numele lui si injuri pe servar, data vitoare sa aduci neaparat dovezi.

--==NyKoLaY==--
07-03-2011, 06:03 PM
da aduc acm am fost prea nervos si cand sa intru sa ii fac poze iesise si sa intru pe alte nume doar pe a lu varmiu mai intruu dar din an in paste adik pe DGrayMAN inrest alt nume era DANOHTOSIS si cat timp nu stiu ce iam facut dc sa vreau sa ii fac rau

luys
08-03-2011, 01:28 PM
asa e am zis sa nu ii fac reclamatie ca nu ii fac rau dar iam zis sa nu mai injure dupa ce lam luat mia zis "****" dar ...

bogdan olteanu
08-03-2011, 02:07 PM
copilul asta ma dispera si pe mine cateodata nui place mapa nu are un limbaj adecvat cu playerii lam avertizat de cateva ori dar o sa iau masuri mai drastice asupar lui

KuZcO
08-03-2011, 05:02 PM
asa e am zis sa nu ii fac reclamatie ca nu ii fac rau dar iam zis sa nu mai injure dupa ce lam luat mia zis "****" dar ...

Nici u nu esti prea departe de el noroc ca nu spargi lasere....Dar de cand nu mai ai adminul sa faci ce vrei u "LIMBAJ NEADECVAT" ai luys scuze ca o spun dar asta este adevaru'.

--==NyKoLaY==--
08-03-2011, 10:10 PM
frate lasatil asta e nu lam mai vazut on de cv timp daca iati facut voi cv va multumesc daca nu tot va multumesc ca nu a mai intrat

luys
09-03-2011, 06:28 AM
kuzko nu mai avem ce sa vorbim;) la revedere;)

killer
09-03-2011, 09:27 AM
din cate stiu stery a avut ban pe warlords...

>Le3T
09-03-2011, 11:51 AM
kuzko nu mai avem ce sa vorbim;) la revedere;)


Nu ca "la revedere" are dreptate kuzco...

De cand nu mai ai admin ai un limbaj.... Pe o scala de la 1 la 10 limbajul tau e de nota 2...

xenon
09-03-2011, 04:13 PM
asa e , cand nu ii convine ceva , " isi da drumu la gura"
cand e totul bn si frumos e ok da cand incepe , incepe si se ia in gura cu toti

M.J
20-03-2011, 02:02 PM
Pot confirma si eu ca stery barosanu are un limbaj stradal.
Nu stiu daca asa vorbeste taticu lui acasa sau daca asa invata pe ulita de unde vine.
Deja cand il vad ca incepe , ii dau gag cate 20 de minute .. Preventiv:-??
Cat despre luys , nu va mai luati de el :D . ultimele sale prezente pe server au fost de vis.(cel putin cu mine on)