PDA

View Full Version : Re : papucball



DiRT
10-02-2014, 10:05 AM
Sunt un prost cum crede lumea.
Te lamuresc eu in privinta cu luatul adminelor oamenilor.
La inceput am fost 3 dintre care 2 s-au lasat desigur dupa ce au primit admin.Faza e ca cei 2 sunt vecini si au net de la RDS la fel ca si mine .
Apoi unul dintre ei a pierdut adminul si a inceput treaba.Dupa mult timp in sfarsit si Tiger si-a dat seama cine e papucball,dar a nimerit prost. M-ai nimerit pe mine ,si justice. dar cu tottenham si skreen nu stiu ce ai mai ales cu skreen( . Iti spun eu care a fost treaba de te-ai derutat . Eu am stick RDS si Fibra optica . Deci 2 IP diferite . Cred ca mai departe iti dai singur seama de ce au fost 3 ip si 2 oameni.

Tiger
10-02-2014, 10:58 AM
Esti mai prost decat pari. Ai avut acces la adminele lor, la pc-ul lor. Acelasi agramat care a intrat atat cu nick-ul papucball, cat si cu skreen si Tottenham, a intrat de pe un singur pc de fiecare data (pc-ul lui tottenham, la care a avut acces si skreen).

Banul ramane si pentru el, cat si pentru ceilalti. Tottenham stia despre situatie, mai multe decat vroia sa zica, dar a jucat prost.

IP-ul e diferit ca si subclasa, tu ai 79.115.*.* , pe cand el are 79.118.2**.*** . Atacurile de pe clasa 79.118.*.* au fost date si de skreen si Justice.

PS: NVIDIA E4 nu te va mai salva de data asta. Sunteti vulnerabili, cu prima ocazie care mai vad vreun atac/connect asupra oricarui server, v-ati prajit pc-ul de tot (la propriu).