PDA

View Full Version : Cerere unban



skreen
09-02-2014, 09:26 PM
NUME: skreen
IP: 79.118.230.20
VARSTA: 18
ID DE STEAM: nu am
DATA: -
ORA: -
HARTA: -
ADMIN: -
MOTIV: Tiger crede ca eu sunt papucball , am aflat si eu asta azi de la Tottenham.El mi-a explicat si ca am primit amandoi remove insa eu tot vreau sa joc pe server.Nu stiu cum s-a ajuns la concluzia ca eu sunt papucball, si ca fapt divers cum se explica faptul ca atunci cand papucball floda eram si eu si tott pe sv si incercam sa scapam de el. Ii am ca martori pe Trilulilu si exe.shit daca nu credeti ca eram amandoi pe server, si cam de fiecare data cand papucball intra eram si eu. Sincer vorbesc ! Daca ma simteam vinovat nu mai faceam cererea de unban.
MARTORI: -
DOVEZI: -
MENTIUNI: Nu ma mai intereseaza acum adminul vreau doar sa joc pe server, si ajut in continuare cu ce pot .

pitiku
09-02-2014, 09:34 PM
Eu sunt martor . Nu e papucball . Doar in cazul in care , are 2 pc . Erau am2 pe server in acelasi timp .. skreen jucase de ceva timp iar dupa a intrat papuc cu numele skree

Tiger
09-02-2014, 10:18 PM
Eu sunt martor . Nu e papucball . Doar in cazul in care , are 2 pc . Erau am2 pe server in acelasi timp .. skreen jucase de ceva timp iar dupa a intrat papuc cu numele skree

Nu serios, cumva ai uitat ca papucball avea un pupincurist langa el si ca aproape niciodata nu intra fara el? Ce ar fi diferit de acest caz? E foarte suspecta treaba. Chiar daca skreen nu a este papucball, sa zicem ca e doar mana dreapta a lui, DiRT e clar ca este si cumva a avut acces la pc-ul lor, acces la adminele lor (si ale lui si ale lui Justice si a mai multora). Ce te face sa crezi ca el nu ar fi complice de indata ce am vazut ca s-a folosit acelasi ip/pc pentru a intra pe server, atat papucball, atat Tottenham, atat Justice, atat skreen? Hash Ban-ul nu este degeaba pus pe server, sa stii.

PS: skreen, nu ma intereseaza de parerea ta, atata timp cat papucball, oricine ar fi, ori tu, ori DiRT, a avut acces la pc-ul vostru, adminele voastre.

skreen
09-02-2014, 10:26 PM
Doar eu cu tottenham foloseam acelasi ip pt ca jucam de la acelasi pc. Justice nu a jucat niciodata de la noi si parolele de la admine le stiam doar eu cu tottenham .

Tiger
09-02-2014, 10:32 PM
Doar eu cu tottenham foloseam acelasi ip pt ca jucam de la acelasi pc. Justice nu a jucat niciodata de la noi si parolele de la admine le stiam doar eu cu tottenham .

Vinde gogosi in alta parte. Pana si clasa IP-ului (79.118.2**.***) pe care-l folosesti acum corespunde cu clasa IP-ului de cand ai intrat cfg ca sa faci flood/spam.



...
L 02/04/2014 - 10:20:44: papucball [IP: 79.118.222.122:27005] <lol [.M@F1A TEAM.] [CREATED BY M@F1A AND DARKTEAM.]>
...
L 02/04/2014 - 10:22:03: ****shit [IP: 79.118.246.67:27005] <lol [.M@F1A TEAM.] [CREATED BY M@F1A AND DARKTEAM.]>
...

skreen
09-02-2014, 10:48 PM
Deci eu eram pe sv si incercam sa scap de el si spui ca tot eu foloseam cfg flood spam ? Doar ti minte ca am vb cu tn pe sv si te.am intrebat daca l.ai rez pe papuc si ai spus ca momentan nu poate intra si ai dat restart la sv. Si inca ceva daca justice sta pe lg mn si are tot rds ip.urile se aseamana intre ele. Dar nu.mi dau seama dc nu vrei sa intelegi. Chiar daca st vecin cu justice crezi ca si eu st vinovat ? Ala e mic pe lg mn nu vb eu cu el

Tiger
09-02-2014, 11:16 PM
Atata timp cat a avut acces la adminele voastre, e clara treaba, nu stiu de ce o mai lungesti atat. Nu ofer mai multe detalii, Xela stie despre situatia Hash Ban-ului avand acces si el la acel fisier.

Banul ramane.

:locked: