PDA

View Full Version : Cerere Unban :\



HaLoGeN :> (Dau Ca'n PgL)
03-02-2014, 02:54 PM
NUME: Ban pe Ip.
IP: 92.84.42.197
VARSTA: 14
ID DE STEAM: Nu am steam.. valve..
DATA: Acum 2 zile
ORA: aproximativ pe la 23:00
HARTA: Nu am fost pe srv
ADMIN: Wac-ul 8-|
MOTIV: 5 Leis .. nici nu l-am folosit.. era doar In fisiere ! :-/
MARTORI: -
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: :(

MnmL.
03-02-2014, 04:52 PM
MOTIV: 5 Leis .. nici nu l-am folosit.. era doar In fisiere !

Varianta aceasta este posibila insa nu stiu cum poti demonstra. Probabil o sa zici ca il foloseai pe alte servere ! :( . Insa tinand cont ca la instructiuni este trecuta aceasta observatie vina este tot a ta !!

WarGods | RbN
03-02-2014, 04:56 PM
Taxa unban :P <b>You have to register to ba able to see this link</b> alta solutie nu exista :P :)

HaLoGeN :> (Dau Ca'n PgL)
03-02-2014, 06:53 PM
Mai exista o solutie.. sa iau IpChanger .. da nu umblu cu dastea.. prefer sa ma las de srv.. daca asa merit..!!!

WarGods | AbySs
03-02-2014, 08:15 PM
Chiar te rog sa intri cu ipchanger, doar ce a bagat Tiger but hash ban azi :)) Te ard instant :P
Iar banul iti ramane, singura cale este sa platesti taxa unban, greseala se plateste si tu nu esti mai cu 3 oua sa fi scuzat. Si restu au platit la fel.

HaLoGeN :> (Dau Ca'n PgL)
03-02-2014, 08:42 PM
"da nu umblu cu dastea" vroiam sa spun ca exista solutie dar nu o voi folosi cum au facut altii..si oricum nu voi dona eu pentru o lume virtuala.. multe nu sunt corecte in viata.. dupa ce s-a numit srv (WarLords) WarGods si pana acum putin timp nu a existat unban pe bani si nu sunt eu acum mai bleg sa dau bani pentru asa ceva . Cum o fi norocul acum.

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Si Mnml.. am spus ca il aveam doar in fisiere .. adica nici nu am stiut nici cum sa il activez si nici macar pe alte servere nu l-am folosit pentru ca nu mergea de loc . :\

xBook
10-02-2014, 05:07 PM
De unde stiai ca nu merge pe alte sv daca tu nu l-ai deschis deloc?

Tim3^sh0T
12-05-2014, 01:31 AM
poate ai uitat ca ai intrat cu wac`u pe server si cand ai vrut sa intri pe altul cu cod ai avut wac deschis si te`a banat ... cand intri pe servere care au programe gen wac iti sugerez sa ai un cs curat , niciun fisier de cod in cstrike , chiar daca nu le folosesti , descarca un cs separat daca vrei sa joci cu coduri pe alte sv ...

WarGods | AbySs
12-05-2014, 10:17 AM
@ Crazy Doctor pentru ce reinvii un topic vechi de 3 luni? Chiar nu sti pe unde sa iti mai ridici numarul de posturi? Sunteti incredibili.

Topic inchis.