PDA

View Full Version : Unban QxQ Error :">



QxQ - Error 3x.DLL
02-02-2014, 10:14 PM
NUME: QxQ - Error 3x.dll
IP: 109.103.114.222
VARSTA: 17 :)
ID DE STEAM:
DATA: 02.02.2014
ORA: 22:03
HARTA: zm_2010
ADMIN: wLady l Mada .. :*
MOTIV: Asta sincer , nu stiu :)) ... Mi-o spus doar ca am sa zbor de pe server :"> . La o adica :> Iam zis tot ce am avut de zis despre ea .. parerea mea despre ea :"> .
MARTORI: TraNda , CrazyDoctor , ronaldo :-? ...
DOVEZI: Nu am , ca mia iesit automat din Counter . ! :)
MENTIUNI: Vreau sa vii cu dovada pentru ban :-? 2. Nu ma avantajeaza cu nimic daca va fii sanctionata , din partea mea ... sa mai aduceti 3 admini ca Ea " ca face treaba bine .. ( pe server zic ) :"> ... :-? ...

:-? Cam atata tot .. de zis :-??

Acum sa vina ea :> cu motivul banului :D

Tiger
02-02-2014, 10:22 PM
Nu ai niciun ban pe acel ip.

QxQ - Error 3x.DLL
02-02-2014, 10:27 PM
uite print facut acum 1 minut . ! :) Ca sa vezi si data si ora .. sa nu zici ca mint :-s



<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
02-02-2014, 10:35 PM
Greseala mea, nu am observat ca am luat ip-ul cu spatiu "109.103.114.222 " si de aceea nu-mi gasit nimic. Deci, da, ai ban de la Madaa. :)

Mada
02-02-2014, 10:36 PM
467466464465

Mhm! :3 De cand asteptam astaa! :">
Stiam ca ... ta e mare..DAr se pare ca esti cu mult peste limita!:>
"MOTIV: Asta sincer , nu stiu ... Mi-o spus doar ca am sa zbor de pe server . La o adica :> Iam zis tot ce am avut de zis despre ea .. parerea mea despre ea "
Nu iti convine ceva...Keep calm! Ia-ti un scaun si asteapta sa-mi pese ;;)
Voiai sa spui ceva legat de mine o spuneai si fara" Ma doare-n pla! :x"
Dar cum educatia ta nu iti permite asa ceva :>
"DOVEZI: Nu am , ca mia iesit automat din Counter . !"
Really?:> Pana si un copil de gradinita stie ca atunci cand primesti ban esti scos doar dupa server,nu si dupa cs ;;) Dar din comoditate si din nesimtire bineinteles,ai evitat asta! :*
"Nu ma avantajeaza cu nimic daca va fi sanctionata"
Nu vad motivul ^_^ :*



Easy ! :contra: unban! >:D<

QxQ - Error 3x.DLL
02-02-2014, 10:37 PM
Asta ştiam , Tiger ... altceva mai nou :D ? :))

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Scuze de dublu post ... dar :-?

1. Nu iti convine ceva...Keep calm! Ia-ti un scaun si asteapta sa-mi pese = Ti-am zis . "Lady" .. cand ma vezi pe server prefate ca nu sunt on ;o3

2. Really?:> Pana si un copil de gradinita stie ca atunci cand primesti ban esti scos doar dupa server,nu si dupa cs Dar din comoditate si din nesimtire bineinteles,ai evitat asta!

Tu unde ai facut ? Gradinita de stia`i sa joci cs , :-? ... Si asa multe despre cs ? Cumva Educatoru tau a fost sNk , s-au Navi Markeloff ? :-?? Intreb si eu ..

3. Imi tot spui de bun simt si etc ;o3 ... Da tu meriti bun simt mai " lady " ? =)) .. Care le dai de inteles la astea de pe server .. ca tu poti avea orice baiat de pe sv ? Si ca sunt catelu tau :O ? omg ... Nu ma distrus si nici nu o sa ma distruga un joc virtual ;o3 si o viata virtuala !

4. :**

Mada
02-02-2014, 10:44 PM
Vrei sa-ti zic ce m-a invatat profesorul meu?:> Ca "Stia`i" se scrie defapt "stiai" si ca "s-au" ( in contextul tau) se scrie defapt "sau" :*
Dragul meu, nu ma subestima!:>

Tim3^sh0T
02-02-2014, 10:51 PM
error , eram pe server cand ai luat ban (rcon attack) nu am vazut daca ti`a dat mada , te`am avertizat odata in legatura cu limbajul , a doua oara ti`am dat gag.... pana la urma ce aveti voi doi de impartit ? Mada ban se da cand il prinzi cu coduri , kick cand injura (cand o face insistent/reclama se da ban) , error parerea despre o persoana i`o spui pe un chat , prin pm poti sa o injuri sa ii faci ce vrei , nu pe server.

Mada
02-02-2014, 10:57 PM
"Mada ban se da cand il prinzi cu coduri , kick cand injura (cand o face insistent/reclama se da ban) " . Serios? Te sfatuiesc sa mai citesti regulamentul! :*

WarGods | RbN
02-02-2014, 10:57 PM
Madaa,te rog,incarci pozele pe un alt site,nu vad nimic din ele :)) :P
Pozele: <b>You have to register to ba able to see this link</b> m-am lamurit :D

Tim3^sh0T
02-02-2014, 11:22 PM
M`am lamurit , am vazut pozele. Dar am o nelamurire , ce sa intamplat pana la faza cu "tu o sa zbori:*" ?

C@mp3R
03-02-2014, 12:36 AM
Sa ma bag si eu?Stiu ca nu is prea activ,Dar cand am intrat acum ceva timp erai cam tare in degete.Nustiu cant timp ai ban dar propun un ban minim o saptamana.

Sylvester Stallone
03-02-2014, 08:03 AM
Contra pt si limbaj si ramane ban-ul zic si eu

WarGods | AbySs
03-02-2014, 08:21 AM
Prea multa lume se plange de tine si la ce am vazut in poze eu iti dadeam shock direct. Mai vrei si unban? Hai pa.

Cerere respinsa.