PDA

View Full Version : Propunere plugin



Tim3^sh0T
02-02-2014, 09:32 PM
Propun sa se adauge un plugin care sa arate hartile serverului prin comanda /maps sau oricare alta comanda in chat sau consola , eu as zice sa se modifice pluginu recentmaps si in loc sa arate ultimele 3 harti sau 4 jucate sa arate mapele serverului . Inafara de cateva harti nu stiu ce sa dau la vot , zm_assault_shadow , de_dust2_moama , de_dust2_b , cs_gabriel , es_horror(se face lag) , zm_toxic_house(2) , zm_infantry(max) , zm_inferno(perfect) , astea cam ar fi default , cele mai jucate , rar cand apare o harta noua la vote , asta daca nu propune nimeni harti...

WarGods | RbN
02-02-2014, 10:48 PM
Daca lasati votul pe care'l da serverul sunt sigur ca vor fi jucate si alte mape decat cele mentionate mai sus.Nu e nevoie ca adminii sa dea vot in ultimele 5 minute.Problema consta ca playerii propun doar mapele cunoscute,ca moama,infantry si dupa totii sar cu votul pe ele.

Tim3^sh0T
02-02-2014, 10:56 PM
rar se intampla cand nu propune nimeni nicio harta si apar harti noi la vot ...

WarGods | AbySs
03-02-2014, 08:00 AM
Pana nu se rezolva complet problema cu channel overflowed nu are rost sa adaugam nici un plugin nou.

-=MaX=-
04-02-2014, 02:51 PM
Iar aduceti in discutie problema cu votarea hartilor cand a fost discutata deja de foarte multe ori. Dati un Search si o sa aflati ce sistem de votare avem si cum lucreaza.