PDA

View Full Version : amenintare luys



Tim3^sh0T
02-02-2014, 09:28 PM
Sa intamplat ceva interesant intr`o zi , intru pe server , era harta de_dust2_b(cea mai proasta , nici pe clasic nu se joaca) , mai erau 10 sau 15 minute din harta , am dat vote pt schimbarea hartii , luys era singuru care era contra :)) dar e ceva funny pe o poza , el era impotriva dar a votat pt da :)) , ma amenintase cu reclamatie , etc...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
02-02-2014, 10:36 PM
Daca imi zici unde se vede ca te-a amenintat cu reclamatie in cele doua poze de mai sus,ai un mare 10 din partea mea,pentru intelegera textului!
P.S:Opinia ta despre anumite mape pastreazo pentru tine,daca ar fi dupa voi ne-am juca doar infantry si moama.


EDIT: Crazy,daca pe alte servere nu se joaca aceasta mapa,nu inseamna ca noi nu o putem juca.Daca nu vrei sa te joci pe d2b esti liber sa pleci cand vrei tu,nu te tine nimeni de mana.+Crede-ma nu conteaza cate servere au acea mapa,pe cate servere se joaca,daca tie nu-ti place mapa iesi si taci acolo,cand o sa intrebam pe fiecare la rand ce mapa vrea la vot si ce opinie are despre acea mapa,tu vei fi primul intrebat,pana atunci abtine-te si tine-ti parerea pentru tine!

Tim3^sh0T
02-02-2014, 10:41 PM
acolo nu am , nu am mai facut poze la amenintare , am facut doar la principal , in caz ca imi facea reclamatie. Pot sa spun opinia mea la toti , poate isi dau si ei cu parerea despre harta , pe mapa aia practic nu sunt locuri de ascuns , cauta daca vrei , pe toate servele din Romania si sa imi spui cat % din 100% servere din Romania se joaca mapa aia , sau din Europa , daca ai timp de pierdut...Si culmea prostiei , cand vine votul , majoritatea aleg de_dust2_b , iese la vot , dupa 5 minute de joc zbiara toti ca sa schimbi harta , zbiara.... vorba vine ....Mai sunt si harti cunoscute ca zm_lila_panic , zm_brambor , zm_snowbase , zm_ice_attack , dar se joaca foarte rar pe sv...

WarGods | AbySs
03-02-2014, 08:06 AM
Ar trebui sa te reduc la slot direct. In primul rand nu conteaza ce harta se joaca, nu vi din senin sa dai tu vot ca sti tu ca domne sigur nu le place harta. Si 2, ce inseamna topicul asta? nu stiti cum sa va mai atacati unu pe altu ma, hai sa facem topicuri pe forum pentru fiecare amenintare cu reclamatie.
Vad ca va spun degeaba sa incercati intai sa va rezolvati certurile intre voi.

luys
03-02-2014, 12:28 PM
=)) hai sa fim seriosi mane tu intri de 10 min si cand ti se scoala tie dai vot cu mape asa din senin ;) ai fkt un topic sa te afli in treaba ? dao incolo de treaba :-j
si atunci doar hopa ala tia zis sa schimbi si tu ai si dat vot cu nextmap :-j

Tim3^sh0T
03-02-2014, 02:50 PM
fie ca voi.