PDA

View Full Version : Cum se face un site



GAbY
05-03-2011, 01:32 PM
Rog frumos,cine stie cum sa fac un sitegratis?:D

AlieN
05-03-2011, 02:20 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

intri si tu acolo si poate gasesti ceva:D
acum depinde ce vrei sa faci, dar mai e si blogspot, wordpress, ucoz vezi tu, dar ucozu acum l-am descoperit si eu, dar sa il incerc sa vad cum e:D
in orice caz nu prea le am cu dastea:))

GAbY
05-03-2011, 03:37 PM
mz mult ,dar am rezolvat...acuma stie cineva cum bag xat pe site?:))

.::WaynE::.
05-03-2011, 04:56 PM
Eu zic ca un site nu se face fara o varietate de cunostiinte in acest domeniu.

-=MaX=-
05-03-2011, 09:28 PM
sau poti sa furi chestii de la vietnamezi si sa pierzi ceva nopti traducandu-ti documentatii, sa mai pierzi ceva nopti sa ai o baza in php, html si java script, apoi daca chiar te tin nervii si rabdarea iei mai multe variante si le compari, scormonesti prin surse, apoi tragi concluziile finale incat sa vezi ce se potriveste conform cerintelor tale =))

Rapid1923
06-05-2012, 10:16 AM
sau poti sa furi chestii de la vietnamezi si sa pierzi ceva nopti traducandu-ti documentatii, sa mai pierzi ceva nopti sa ai o baza in php, html si java script, apoi daca chiar te tin nervii si rabdarea iei mai multe variante si le compari, scormonesti prin surse, apoi tragi concluziile finale incat sa vezi ce se potriveste conform cerintelor tale =))


Piece of cake:))

Vavlux
19-03-2014, 11:27 AM
:)))

Sounnnd♥
28-03-2014, 09:26 PM
ca sa faci un site trebuie umpic de php :))) si dupa cum a zis si max :)) iti trebuie nervi de otel sa faci un site bun :))))))))) si ca sa fie si populat cat de cat :)) trebuie sa ai host si domeniu ca altfel nu prea intra lumea :))))))
Bafta

pitiku
02-04-2014, 08:59 AM
E .. daca iti pui putin ceea ce se numeste materie cenusie .. poti realiza destul de usor un site .