PDA

View Full Version : Propunere...



K4RtuSs
02-02-2014, 06:29 PM
Propun ca in urmarea unui concurs castigatorul sa primeasca un cont steam sau un grad de admin! Asa ar fi mai distractiv si ar aduce playerii interesati!

Tiger
02-02-2014, 06:38 PM
Cont de steam putem oferi, dar nu si key de CS 1.6 pentru Steam :)) Daca ar ploua si cu steam gift-uri sau cu bani, ar fi ceva...

O sa fie si un concurs, momentan nu prea am timp.

K4RtuSs
02-02-2014, 06:50 PM
Da asa este... Dar manacar asa de distarctie concurs :) fara premiu scump

Vavlux
02-02-2014, 10:36 PM
:contra: la faza cu gradul de admin. Si cont de steam... Nu pot ceilalti sa isi faca singuri? Daca este un cont Steam cu bani in Steam Wallet, atunci sunt :pro:

RaZz0R
03-02-2014, 08:35 AM
initiativa e buna dar formularea lasa de dorit la propunerea asta. eu asi fi :pro: pt un concurs cu un anumit premiu ex: slot sau superslot, sau un avantaj in sv. ar fi cva dak ar fi un concurs pt Top15, ex: sa se dea un rr la top si ca cei care se regasesc in primi 5-10 playeri la un anumit interval de timp sa primeasca respectivele premii. Dar asta e doar o idee/sugestie, dak aveti alta dati reply aici si o vom alege pe cea mai buna:)

Vavlux
03-02-2014, 11:40 AM
:pro: pentru razor!
Mi se pare buna ideea cu slotul sau superslotul. Sau altceva dar sa nu fie un premiu prea mare cum ar fi premium sau alte admine.

RedLine
05-02-2014, 10:38 AM
Poti s faci treaba cu gradele pe sv ... doar ca ne-ar trebui admini tot tmp on pe server .
In caz ca intra codati sa ii scoti repede din schema pana nu isi face un rank bun in 5 minute si altu fara cheat-uri sa se chinuie o zi intreaga.
Buna ideea ... o sa ma ocup ... momentan nu am timp ca sunt plecat toata ziua . Cine mai are idei sunt binevenite ;)

RaZz0R
05-02-2014, 10:58 AM
pe sv eu intru zilnic dar acum o sa inceapa scoala, si nu o sa pot sa stau tot timpul pe sv asa cum stau in vacanta... dar de cand am primit admin m-am ocupat de majoritatea codatilor, de la 3-4 banuri pe zi pe care le dadeam la inceput acum am redus la 1-2 max 3 pe saptamana...
dar ar fi interesant un concurs pt a aduna iarasi playerii