PDA

View Full Version : Problema cs...



WarGods | RbN
31-01-2014, 01:41 PM
Salut!Am si eu o problema cu cs-ul.Cand vreau sa'l deschid se blocheaza,nu'l deschide deloc.(Nici macar sa pot sa dau options,find servers etc.) Cu cs-ul nu cred ca'i vro problema am incercat cu vro 5 feluri.(nu mere nici CZ sau GO)
Mentiuni: 1-Am reinstalat toate driverele placii video,toate sunt "up to date",un singur driver nu am: "High definition audio controller" pe care counter-ul il foloseste doar pentru "microphone"(asa stiu eu)(nu l-am putut instala fiind ca nu am gasit nici un driver care sa se potriveasca,asa l-am primit de la service,fara acel driver.)
2-Windows-ul schimbat recent(1 saptamana). Am windows 7 professional(pana acum tot pe asta l-am avut,doar din cauza hdd-ului nou a fost reinstalat la un service.)
3-Inafara de cs nu-mi merge nfs hot pursuit,imi merge gta san andreas si Battlefield 3(deci nu prea stiu care ar fi problema,am testat cu jocurile mentionate mai sus si merg perfect.La inceput am crezut ca pc-ul are ceva dar acum nu stiu.)
4-Pc-ul nu e slab dar nici foarte bun,pana acum nu am avut probleme cu el.(IBM)
5-Am vrut sa fac o poza cand cs-ul se blocheaza,doar ca in acel moment se blocheaza si pc-ul si n'am putut face.Il pot inchide doar cu "ctr-alt-delete"
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

MnmL.
02-02-2014, 04:43 PM
Am avut o problema asemanatoare. Pt. mine a functionat.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>