PDA

View Full Version : Cerere slot



mastertoxic
30-01-2014, 06:02 PM
GRADUL: slot
NICK: toxic*$%@#
VARSTA: 14
ID DE STEAM: nu am
STEAM ID: nu am
ID MESSENGER: davidmihai183@yahoo.com
EXPERIENTA: putina
TIMP JUCAT: 57 ore
PERIOADA: de obicei dimineata si seara
MOTIV: rezervare nume
CUNOSTIINTE: amxmodx
PROMOVARE: reclama massuri , facebook
CULOAREA URSULUUI: Verde

MnmL.
30-01-2014, 10:38 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Nu stiu de unde ai scos orele alea... Eu n-am auzit de tine si nici pe gametracker nu apari cu numele asta.

TheOneLeeT
31-01-2014, 03:43 AM
Eeh, cum se poate sa nu fi auzit voi de toxic... Eu SIGUR am auzit de el, dar va rog sa ma credeti ca MAI BINE NU AUZEAM de el si de neamul lui...
Injura de fiecare data cand nu sunt admini ON , dar defapt eu ii inteleg traditiile si ca vrea sa arate ca el le respecta la fel ca si stramosii lui... CORTURARII...

M-am gandit sa nu ii fac album intreg [daca incepeam, ii faceam asa ca si la Garfield] asa ca i-am facut doar una...
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

CATEGORIC
:contra:

Edit: Uite aici MnmL.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | AbySs
31-01-2014, 08:37 AM
Eeh, cum se poate sa nu fi auzit voi de toxic... Eu SIGUR am auzit de el, dar va rog sa ma credeti ca MAI BINE NU AUZEAM de el si de neamul lui...
Injura de fiecare data cand nu sunt admini ON , dar defapt eu ii inteleg traditiile si ca vrea sa arate ca el le respecta la fel ca si stramosii lui... CORTURARII...

Si fara sa jignesti nu poti? Chiar nu ai pic de maturitate in tine? Sau tu te consideri mai presus dupa ce te-ai luat de neamu lui si l-ai facut si "corturar"? Eu zic sa te comporti mai frumos.


On topic: Cerere respinsa.