PDA

View Full Version : SHOCK copilaresc :)



marius-cosmin
28-01-2014, 08:16 PM
Am primit in seara asta shock aiurea de la playerul/admin Xela... sincer nu ma asteptam sa primesc shock atat de aiurea pentru nimic. Ma acuzat ca am wall dar...am WAC updatat la zi si cred ca era foarte simplu sa vada ca nu am nimic. Am tras intr-un individ care mi-a aparut in fata si din instinct am apasat si s-a dus hs...ma mir ca nu ai dat Shock pentru AIM... ma amuza tare ca la experienta ta inca faci asemenea greseli XELA =)) Sincer mi-a facut placere sa joc pe serverul vostru dar se pare ca nu mai sunt dorit asa ca o sa imi vad de drum....pacat ca era un server bun de cs in general ! Ca si idee las urmatoarele informatii.... Marius-Cosmin 27 ani joc cs din 2002 cand unii nu stiau ce e ala pc :)) fara sa fac vreo trimitere la cineva anume sau sa se simta cineva jignit. Nu am folosit in viata mea un cod desi am CFG pentru cl_backspeed si altele asemenea. Mi-ar fi placut sa am la dispozitie un PC mai bun sa vedeti cum se joaca intradevar counter-strike fara coduri nu cum joaca "anumiti" playeri/admini de pe server. BAFTA !!!

c0d
28-01-2014, 08:27 PM
1- Xela , nu este un ''player/admin'' este owner.
2-Cred ca are inca odata varsta ta.
3-Daca vroiai sa faci o plangere , nu o faceai la discuti-generale ci la rubrica Reclamati.
4-Xela , cred ca are inca o data experienta ta in cs. Fii sigur ca nu iti dadea shock aiurea ! El isi doreste ca comunitatea sa avanseza , nu sa se scape de playeri. Probabil ai profitat de bug, sigur ai facut ceva.
5-POST PUERIL !!!!!

SexOnTheBitch !
28-01-2014, 08:28 PM
cosmin dami si mie id tau :D. ca l-am uitat :)) Sa nu te pierd :))

Brand
28-01-2014, 08:41 PM
c0d , il faci pe Xela de 54 ani ma ? bravo ma:)) . Nu iti mai da cu parerea aiurea cu ce presupui tu , asteapta sa vedem care a fost motivul si dupa poti sa iti spui opinia.

c0d
28-01-2014, 08:47 PM
Brand, sincer sa fiu...Eu nu il cred ca are 27 de ani. Am vazut multi playeri care minteau in legatura cu varsta lor...I-ar shocku-l , nu cred ca i la dat fara vre-un motiv cum spune. Eu mi-am exprimat opinia. Xela hotaraste.

seight
28-01-2014, 10:49 PM
Nu are 27 de ani se vede clar dupa modul in care se exprima,presupun ca e un copil.
Revenind la subiect Xela e owner, are experienta mai mult decat suficienta ,shock-ul sigur a fost meritat.
La faza "cum joaca "anumiti" playeri/admini de pe server" n-am inteles daca se refera la faptul ca joaca mai slab cs sau daca folosesc coduri....
App. Ba c0d ,cand dracu in viata se scrie iar cu cratima ?:))))

XeLa
29-01-2014, 12:10 AM
1.Ai cam mult tupeu.
2.Cererea asta trebuia facuta dupa model (unban/reclamatie).
3.Ai luat shock deoarece folosesti un nick identic ca unui slot de a fost prins codat aici cu tot cu wac(asta o poti verifica in topicul de unban-uri daca stii ce e ala).Eu nestiind daca sunteti una si aceeasi persoana.
4.Am 26 de ani , casatori + 1 Alex jr.
5.Ai ban si pe forum o saptamana!