PDA

View Full Version : Reclamatie Madaa



TheOneLeeT
27-01-2014, 08:20 PM
Nick: TheOneLeeT
Nick-ul adminului: wLady | Madaa
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Alte mentiuni?: Limbajul specific al corturarilor... Serios Mada, nu ma asteptam de la tine...

Edit:

Doctor, nu este tocmai OK ca o persoana sa injure de mama alta persoana atata timp cat nici macar nu se cunosc personal, cu atat mai mult, nu ma asteptam la chestia asta de la un admin...

Tim3^sh0T
27-01-2014, 09:20 PM
asta nu e asa grav , pe langa ce fac altii. Apropo , editeaza postarea si scrie calumea.

MnmL.
28-01-2014, 02:04 AM
A zis la gluma .. O stiu pe Mada nu jigneste ... Leet tu mereu cauti nod in papura :|!

fzr_forzarapid_heavenboy
28-01-2014, 09:36 AM
Mda...Imi duceti doru?:)
Madaa glumeste cu lumea...vorba lu MnmL...si Madaa e o persoana de treaba...:p

WarGods | AbySs
28-01-2014, 11:08 AM
"glumeste" "vorbea cu x" "nu este asa grav pe langa ce fac altii" va auziti macar? Pai stai asa ca va scot din litere la toti daca tot veniti cu astfel de lucruri. Cum sa fie normal ca un admin sa vorbeasca asa? cu atat mai mult cu cat poate da privat sau daca ii este prieten sa foloseasca un astfel de limbaj pe mess. O astept si pe madaa sa vedem ce are de spus dar se pare ca va trebui sa intru putin in voi, v-ati luat lumea in cap.

Silvester
28-01-2014, 01:32 PM
poate ea scapat sau a zi in gluma si u faci reclamatie la o nimica toata ai sa fim seriosi ;) va pwpa
tata

Mada
28-01-2014, 01:40 PM
=))))) Nu credd!=)))))) "Masurasi in mm?" Era vorba de milimetrii:))) nici de cum de vreo injuraturaaa=)))))Atata timp cat nu intelegi contextuul si esti pe langa..te rog nu te baga!:)))
Eu sunt responsabila pentru ce zic nu pentru ce intelegi tu!;;)
Era Error care a spus : " Da-va-n ....mea de 23 de cm"
Si eu ca sa-i tai tupeul i-am zis " Masurasi in mm?"
Cu sensul de milimetrii :))

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Aaa si multumesc celor care au incredere in mine! >:D<

TheOneLeeT
28-01-2014, 03:04 PM
Oops, scuze, greseala mea... Atunci am intrat pe server si nu am observat contextul, am vazut un "mm" acolo [desigur, putea sa fie si Maramures de Ex.] si am "sarit" eu revoltat "Cum se poate ca un Admin sa vorbeasca asa?" ...
Scuze Mada, hai, TC si la arhiva...
Scuze wLady | Madaa
De acuma o sa fiu mai atent la ceea ce se discuta pe server inainte de a trage o concluzie...


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mada
28-01-2014, 03:35 PM
Dragul meu,imi stiu foarte bine responsabilitatile! ^_^
Nu era nevoie de atata tam-tam! :)
Scuze acceptate!:)

daniel_San
30-01-2014, 08:53 PM
Pentru ca Mada si-a permis sa subestimeze potenta unui reprezentat al speciei masculine propun scoaterea literei "a" si "slapuirea" ei pana cand reteaua de internet face overflow.
Leet are dreptate. Asta e o injuratura la adresa tuturor barbatilor. Si normal ca e o injuratura de mama, ca doar mama lui i-a dat dotarile din fabrica.

Mada
30-01-2014, 09:05 PM
Te pup Dane!:))) :*

luys
02-02-2014, 11:11 AM
:))) adevarat ce zice daniel :))

WarGods | AbySs
02-02-2014, 12:07 PM
Ok ok, s-a inteles ca totul a fost o neintelegere asa ca inchid topicul.