PDA

View Full Version : Reclamatie



josephhh
24-01-2014, 07:14 AM
Aseara am primit ban nejustificat,fara demo fara poze fara nimic pe motiv de wall,am facut reclamatie si acum vad ca nu mai este nici reclamatia.Ceea ce este foate trist,eu chiar asteptam un raspuns din partea adminului sau a conducerii.

Cred totusi ca ar trebui scoasa sectiunea de reclamatii din moment ce reclamatiile se sterg si nimeni nu este tras la raspundere,pe premiza(las`o ba ca merge asa).Pentru ce este acest forum?Doar pentru cereri admin si slot??este bun doar atunci cand unii dintre voi va puteti arata aroganta spunand "nu" la o cerere?

Am facut o reclamatie cu scopul de a primii un raspuns,si a afla motivul pentru care am fost banat,pardon,motivul a fost wall.....de a vedea dovezile care le are adminul in apararea s-a.In caz contrar,ma asteptam ca acest admin sa fie suspendat,dar in nici un caz nu ma asteptam ca reclamatia sa fie stearsa.

Mi se pare o dovada clara a lipsei de profesionalism sa nu raspunzi la o reclamatie,dar mai ales sa o stergi,asta arata in primul rand "respectul" conducerii fata de jucatorii care activeaza pe acest server,si mai apoi arata aroganta/frustrarea/altruismul persoanei care a sters aceasta reclamatie.Daca eu am avut timp,rabdare etc. sa fac cont pe forumul asta si sa scriu o reclamatie,mi se pare de bun simt sa raspunda cineva si la ea.


Sincer,in mintea mea bolnava,chiar astept(ca un tampit), un raspuns si la aceast topic....In caz ca nu il voi primii,nu pot decat sa regret si sa imi fie mila de bietele taste.


O zi buna

OblivioN
24-01-2014, 07:43 AM
Pai...daca in reclamatie ai scrie si pe cine reclami, cum ai nick-ul pe server si eventual cateva dovezi cred cu tarie ca ti s-ar raspunde,parerea mea.

josephhh
24-01-2014, 10:10 AM
Dar de unde sti tu ca reclamatia mea nu continea aceste lucruri?? parerea mea....

AnOnIm
24-01-2014, 11:13 AM
Da,frumos scris si iti dau dreptate. Dar pentru a ti se scoate banul ,trebuie sa incerci la cereri unban . Daca adminul care ti-a dat ban ,nu aduce dovezi sau nu apare ,iti promit ca banul il scot eu .

p.s: Daca el apare ...asa ii afli si numele !

XeLa
24-01-2014, 11:25 AM
1.Cerere puerila , ai un model , trebuia sa`l urmezi.
2.Nu ai nici un drept sa critici "conducerea" in necunostinta de cauza, fara sa stii ce s-a intamplat.
3.Ai ban pe forum 7 zile.