PDA

View Full Version : Campanie: 10 admine free [Furien]



Tiger
14-01-2014, 11:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Campania consta in felul urmator:

Conditiile de participare:
1. Sa nu fi facut probleme in trecut (coduri/comportament/etc.).
2. Sa dea like comunitatii WarGods : <b>You have to register to ba able to see this link</b> si paginii: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
3. Sa cunoasca indeajuns comenziile amxx si sa poata face distinctia intre un jucator si un codat.
4. Sa cunoasca regulamentul.
5. Sa nu mai aiba admin pe alte servere.

Cei care doresc sa participe la aceasta campanie sa lase reply dupa modelul urmator:


Nick:
Adresa de contact:
Ore jucate:
De ce crezi ca esti potrivit?


Acestia vor fi contactati fie prin ym / pm / steam / email / etc. pentru a raspunde la cateva intrebari. In cazul in care jucatorul reuseste sa raspunda corect la acele intrebari, acesta va primi acces la helper cu posibilitatea de upgrade pe viitor.

Gusti-sefu
16-01-2014, 08:41 PM
Nick:Gusti-sefu Adresa de contact : Gustiosu_sefu_tau Ore jucate:[ 177] Cred ca sunt potrivit ptr helpersau vip casa scap srv de codati si lbj am fost si io putin cu lbj si o data pe txt dar promit ca nu mai ma urc pe txt si sau lbj

Nick:Gusti-sefu
Adresa de contact:Gustiosu_sefu_tau
Ore jucate:177
De ce crezi ca esti potrivit? sa Scap servaru de codati si de lbj murdar si sa schimb mape de cs stiu sa dau Kick,slay,slap

--------------- Added after 2 minutes ---------------

si vreau sa donez

Last edited by Tiger:
Respins!

LeGoLaS
17-01-2014, 05:16 PM
Nick: ElecTr0
Adresa de contact: cata_gociu3o@yahoo.com
Ore jucate: Nu prea am
De ce crezi ca esti potrivit?: Ca am experienta

Last edited by Tiger:
Respins.

d1amond
17-01-2014, 07:17 PM
Nick: d1amond <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Ore: 53 momentan.
De ce crezi ca esti potrivit ? : PEntru că sunt activ,mă găsești mai mereu pe furien.wargods.ro și văd de obicei Camperi + care se urcă pe txt și vreau să scap serverul de așa ceva.
Aș dori un Upgrade de la Slot la Helper :D
Conditiile de participare:
1. N-am făcut probleme .
2. Like-uri acordate. <b>You have to register to ba able to see this link</b> si paginii: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
3. Stiu și pot face diferența !
4. Cunosc . (sunt slot momentan)
5. Nu am admin,frecventez doar <b>You have to register to ba able to see this link</b> și furien.wargods.ro

Last edited by Tiger:
Respins!

Rares2001
19-01-2014, 11:15 AM
Nick:Bilutzu/Crash
Adresa de contact:amx_crash/rares.crainic
Ore jucate:100 pe Bilutzu si vreo 30 pe Crash
De ce crezi ca esti potrivit?Sunt potrivit deoarece ma stiu cu comenzile amx_modx stiu ca am creat probleme in trecut dar vreau sa le remediez
P.S pt tiger auzi tiger atunci cand am luat slot a 2 oara ....... e o injuratura de fratemiu a intrat pe svr el mia stiut parola si a intra pe al,te svr si i sa pus bind pe tats c si a apasat tasta c si din cauza lui am luat remove si de acea am vrut sa iti spun Tiger este ultima oara cand se va mai intampla asa ceva si voi avea grija ca fratele meusa nu vada parola mea de la cs si sa nu mai intre deci tiger eu iti acept parerea si de e de ine si de rau si acuma pot aduce playeri si toate am avut si svr la voi in comunitate csi o sa mai fac si no...cum crtezi tu eu vreau sa dau o mana de ajutor sunt si bun prieten cu max si vb cu el despere mn na eu mi-am spus parerea apoi tu faci ce vrei si pot sa aduc playeri sa fie ca mai de mult 16-16 pe svr eu iubesc svr in fiecare noapte ma tot gandesc sa ma reapuc oare o sa ma acepte tiger sti ma multumesc si cu slot de o sa ma intelegi de nu asta e si repet pot sa aduc playeri cati vrei tu si te implor iartma iartama si nu o sa mai fac prosti promit credema vreau sa ajut svr aduc playeri tot ce trebuie am avut svr cu tiam zis la voi in comunitate am vb cu max ne intelegm bine poti sa il intrebi toate cele bun..hai ca am scris destul:))))

Last edited by Tiger:
Din start, respins!

clau12343
23-01-2014, 06:24 PM
Nick:clau
Adresa de contact:claudiu_folea@yahoo.com
Ore jucate:53
De ce crezi ca esti potrivit?: deoarece sunt un jucator mai vechi al sv si doresc sa pastrez sv cat mai curat(fara codati ,camperi etc.)

Last edited by Tiger:
Respins!

N3M3SyS
29-01-2014, 06:34 PM
Nick:N3M3Sy
Adresa de contact:ionardeleanu187@yahoo.ro
Ore jucate:3
De ce crezi ca esti potrivit? pentru ca am experienta si vr sa ajut sv

P1xuletz.
02-02-2014, 12:50 PM
Nick: P1xuletz.
Adresa de contact: stefi_boss02@yahoo.com
Ore jucate: Nam dar o sa fac!
De ce crezi ca esti potrivit? . Am multa exp si stiu sa joc ! si imi plac sv!

Last edited by Tiger:
Respins!

georgegeogeo
02-02-2014, 04:46 PM
Nick:MAFiAA
Adresa de contact:george.boss2002@yahoo.com
Ore jucate:nu mai stiu exact
De ce crezi ca esti potrivit?Pentru ca am avut pe un sv co-owner si cam stiu in adminat:)

Last edited by Tiger:
Clar, nu! Atata timp cat fugi din server in server pentru admin, nu esti demn de acces.

cL*PrO#
03-02-2014, 03:30 PM
Nick:cL*PrO#1 .
Adresa de contact:sergiu.stelistul@yahoo.com
Ore jucate:aproximativ 11 .
De ce crezi ca esti potrivit?: Eu cred ca sunt potrivit pentru ca eu cred ca pot ajuta la binele serverului, sa ajut si eu ceilalti admini, iar cand nu sunt online, sa-i inlocuiesc :)).
Cu respect, cL*PrO#

Last edited by Tiger:
Acceptat.

[Dgl]traficantu
04-02-2014, 02:58 PM
Nick LoW^_^ Ore Jucate 11 app 12 Adresa de contact : ionescu.andrei42@yahoo.com De ce crezi ca esti potrivit? EU cred ca sunt potrivit pnetru ca vreau sa scap sv de campe+cei care se urca pe txt am vzt mult care se urcau si nu era nici un admin pe sv+de codati+de lmbj neregulat pe sv Pentru,Tiger

Last edited by Tiger:
Respins.

milut
04-02-2014, 03:05 PM
Nick:milut
Adresa de contact:emilsmecherul@yahoo.com
Ore jucate:36
De ce crezi ca esti potrivit?:am exp in adminat 2 ani de zile si stiu ce am de facut (toti playeri trebuie sa joace regulametar sa respecte regulamentu)

Inuyasha
04-02-2014, 07:13 PM
:iamdisappointed:

Nick:milut
Adresa de contact:emilsmecherul@yahoo.com
Ore jucate:36
De ce crezi ca esti potrivit?:am exp in adminat 2 ani de zile si stiu ce am de facut (toti playeri trebuie sa joace regulametar sa respecte regulamentu)
deja ai primit slot azi,asa ca de ce ai facut alta cerere daca ai citit regulamentul serverului

Last edited by Tiger:
Eu i-am spus ca poate. Nu este o cerere, ci este in cadrul campaniei.

SKUL
05-02-2014, 09:26 AM
Nick:[wTF] - SKUL (Sunt SKUL doar ca m-am alaturat unui clan :D )
Adresa de contact: skul_boss
Ore jucate: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
De ce crezi ca esti potrivit? : Ptr. ca am experienta si am posibilitatea sa populez serverul ptr. ca am clan ;)


Last edited by Tiger:
Respins. Codat WAC.

DeStInE
05-02-2014, 01:15 PM
Nick:DeStInE
Adresa de contact:cipicao_s262yahoo.com Y/M - ciprian_s27 Skype
Ore jucate:4 ore <b>You have to register to ba able to see this link</b>
De ce crezi ca esti potrivit?:Deoarece vreau sa scap sv de codati si sa aduc playeri pe sv

Moosh
05-02-2014, 01:31 PM
Nick:recoiL.
Adresa de contact:dani_shew
Ore jucate:10h
De ce crezi ca esti potrivit? Pai am experienta de pe alte sv pe care am fost admin si helper.

Last edited by Tiger:
Acceptat.

Logitech123321213
05-02-2014, 03:09 PM
Nick:sTaR#|*Demonn.
Adresa de contact:RugbyGeo150
De ce crezi ca esti potrivit:Eu cred ca sunt potrivit deoarece am experienta in admin de 2 ani jumate stiu multe comenzi stiu ca mai demult ai fost suparat pe mine sau furios dar sper ca mai iertat sar putea si sa donez daca ar fii nevoie sa scap de codati si in lipsa adminilor eu voi fii mai mereu pe srv.

Last edited by Tiger:
Respins din start.

milut
05-02-2014, 03:13 PM
da dar asta e pentru campanie nu pentru slot

costyca
07-02-2014, 01:10 PM
NICK: PRO-Player-FL
ADRESA DE CONTACT:costy.talentatu@yahoo.com
ORE JUCATE:4 ORE
DE CE CREZI CA ESTI POTRIVIT?:FAC DEOSEBIREA INTRE UN PLAYER SI UN CODAT

Last edited by Tiger:
Respins.

[Dgl]X-trem3
07-02-2014, 04:50 PM
Cerere Admin #
Nick: [Dgl]X-trem3
Adresa de Contact: evil237@yahoo.com
Ore jucaTe: 1
De ce crezi ca esti potrivit?: EU cred ca SUnt potrivit deoarece vreau sa scap de codati si cei care se urca pe txt vreau sa fi un sv linistit :D
PS:Tin la Acest sv si vr sa scap de codati :D ;) si de cei cu limbaj vulgar !!! Furien.wargods.ro ~~The Best Server ~~

Last edited by Tiger:
Respins. Nu cunoaste comenziile si mai da si copy-paste la comenzi.

Tiger
07-02-2014, 06:02 PM
Mai trebuie sa ma contacteze: milut / Electr0 / Destine.

Restul au fost respinsi pe motive: lipsa cunostinte despre comenzi, ba au dat copy-paste, ba au scris aiureli si total lipsite de sens. Majoritatea dintre cei care au dat testul le-am mai dat inca o sansa la care au esuat...

Pana acum jucatorii care a luat admin sunt: recoil, cL*Pro. Astfel, au mai ramas 8 admine free.

xanonim
09-02-2014, 11:07 PM
Nick:anonim
Adresa de contact:amx_dakso@yahoo.com
Ore jucate:nu pre multe
De ce crezi ca esti potrivit? sa ajut la popularea servarului si sa ajut admini!!! Cu mare respect anonim

Last edited by Tiger:
Respins.

Sno0k
10-02-2014, 11:07 PM
Nick: Sno0k
Adresa de contact:
YM: sno0k.bogdan
Skype: sno0k.bogdan
Steam: [nick] Sno0k [id] sno0k1
Ore jucate: 31
De ce crezi ca esti potrivit? : Deoarece sunt activ,de multe ori cand intru nu este niciun admin on,am vazut multi playeri campand,urcandu-se pe textura etc.,si vreau sa ii linistesc si ca admin as sta uneori si la "spec",sa mai verific playeri (cand sunt multi)



1.Nu au fost probleme decat atunci cand am facut reclama din cauza unui bind (stie Tiger despre ce e vorba).
2.Am dat like.Va pot face multe like-uri la pagina de facebook,la cerere.
3.Cunosc comenzile amx,si imi dau seama foarte usor cand un player are cod,nu sar cu gura pe cineva pana nu stau la "spec" pe el mai mult timp pana sunt sigur.
4.L-am citi pe tot si l-am retinut.
5.Nu am admin pe alte servere,in ultimul timp stau doar pe furien.wargods.ro .


Last edited by Tiger:
Acceptat.

IHATEPINK
11-02-2014, 03:47 PM
Nick:IHATEPINK
Adresa de contact:cosminukucosminuk@yahoo.com
Ore jucate: 2
De ce crezi ca esti potrivit? in primul rand pentru ca stiu sa ajut jucatorii..am multe idei pentru textura..si am experienta de pe alte sv de genul asta :D

Last edited by Tiger:
Respins.

<::BACKROM::aLx>
13-02-2014, 04:12 PM
Nick:<::BACKROM::aLx>
Adresa de contact:back_rom@yahoo.com
Ore jucate:2h, P.S. aveam 16 ore pe acelasi nick si acum cand scriu /ore imi apar doar 2ore!!
De ce crezi ca esti potrivit?penutru ca imi place sa adminez,,niki un codat nu-mi scapa!!
A MULTUMESC~!!

Last edited by Tiger:
Respins.

ELISS
13-02-2014, 04:28 PM
Nick: ELISS
Adresa de contact: ralucaandrei89@yahoo.com
Ore jucate: 20
De ce crezi ca esti potrivit? Am experienta in adminat si si doresc sa primesc grad pe acest servar find ca e super tare: Va Multumesc.

Collector
17-02-2014, 08:09 PM
Nick: Collector
Adresa de contact:ticarau_costin@yahoo.com
Ore Jucate:

De Ce Crezi Ca Esti Potrivit: Sunt potrivit sa mi se dea 1 admin deoarece eu am destula experienta in joc si in adminat. Am fost si pe alte sv de cs deoarece totul sa strikat pe acele sv codati cu fel si fel de coduri care mai de care mai buti in jucat in echipa. Va Rog sa- mi da-ti si mie rsp ---> O ZI BUNA <---

Last edited by Tiger:
Respins.

Paul<|>Evil
22-02-2014, 03:07 PM
Nick: Paul<|>Evil
Adresa de contact: skull_paul12@yahoo.com
Ore jucate:0.0
De ce crezi ca esti potrivit? Pai cunosc amx si stiu sa fiu corect si + nu fac diferenta intre jucatori chiar daca este fata sau baiat toti sunt egali in fata mea.

R3Fl3ex
22-02-2014, 03:41 PM
Nick:R3Fl3ex / WarGods | R3Fl3ex / Romania.R3Fl3ex
Adresa de contact:sursa_bm@yahoo.ro
Ore jucate:In jur de 18, stii foarte bine ca aveam cateva sute de ore pe cand aveam grad.
De ce crezi ca esti potrivit?Pai, stiu ca am facut o mare greseala retragandu-ma. Totusi sper sa mi se acorde o a 2-a sansa, mi-as dori foarte mult sa revin. M-am descurcat destul de bine cu gradul pe care-l aveam in trecut, consider ca asa am s-o fac si acum.

Last edited by Tiger:
Acceptat.

plopu
23-02-2014, 11:14 AM
Nick: |~ArN~|plopu
Adresa de contact:plopudaniel@yahoo.com
Ore jucate: 22 ore
De ce Crezi ca sunt potrivit: am experienta in adminat

CastieL
24-02-2014, 12:38 AM
Nick: LoVeR ;x
Adresa de contact: amx_lover@yahoo.com
Ore jucate: 2h
De ce crezi ca esti potrivit?: Sunt un jucator vechi in comunitate si cu experienta.

Last edited by Tiger:
Acceptat.

IHATEPINK
25-02-2014, 09:04 PM
Nick:IHATEPINK
Adresa de contact:cosminukucosminuk@yahoo.com
Ore jucate:5
De ce crezi ca esti potrivit?pentru ca cunosc foarte mult din lucrarea unor harti si texturi si cred ca pot ajuta ;) :*

Last edited by Tiger:
Respins. Nici nu te-ai mai obosit sa joci pe server dupa ce ti-am respins cererea de admin.

ReLLaxX
16-03-2014, 10:14 AM
Nick: deadlyline___
Adresa de contact: en.core91@yahoo.com , andi.robertt @skype
Ore jucate: 8 ore + altele pe nick-ul vechi
De ce crezi ca esti potrivit?
Cred ca sunt potrivit deoarece dimineata, cateodata si seara, codatii navalesc pe server , sau persoane care nu respecta regulamentul, iar eu nu pot lua nici-o masura, cred ca multi stiu la ce ma refer :)

Last edited by Tiger:
Acceptat.

TheLimith
16-03-2014, 11:11 AM
Nick: TheLimith
Adresa de contact: crivat_alex1@yahoo.com
Ore jucate: 2 ore
De ce crezi ca esti potrivit?
Vreau sa ajut servaru , sa scapam de codati, vreau sa fac reclama sa se populeze . Astept raspunsu

Last edited by Tiger:
Respins.

Tiger
23-04-2014, 01:33 PM
Campania s-a inchis momentan.

:locked: