PDA

View Full Version : Ultimu topic !



mZq
11-01-2014, 10:43 PM
Dupa cum spune topic-ul este ultimu meu post pe acest forum o sa joc doar ca un simplu player ! Max esti indiferent cu comunitate te doare-n pu.la de ea mai pe scurt ti-am zis de vro 3-5 ori ca pe gg este un lag infernal si n-ai facut nimic si in ziua de astazi este acel lag:) !
P.S: VREAU CA TOATE ACCESELE DE PE TOATE SERVARELE , SAMI FIE SCOASE DE PE ORICE SERVAR DIN COMUNITATE O SA MAI JOC DOAR IN TRECE !BAFTA :)

denis^adrian
11-01-2014, 11:36 PM
mZq. are dreptate!! Este un lag infernal!!Max fa cv cu lagu asta

-=MaX=-
12-01-2014, 01:44 PM
V-am zis de atatea ori ca nu tine de mine problema cu lagul de pe GG, apare periodic si nu intotdeauna am ce face. Vreti sa nu mai fie lag? Puneti bani si-l hostam la Krond si nu vor mai fi probleme. Avand in vedere ca platesc singur la host asta e tot ce pot sa ofer acum!
Legat de parerea ta despre comunitate, cand ai sa cresti si o sa ajungi sa lucrezi si vei fi nevoit sa te intretii singur o sa ma intelegi perfect! Sa nu vorbim de sumele de bani pe care trebuie sa le pun lunar pentru toti care nu-si fac platile la timp! Tu inca nu stii cat de greu este sa intretii o comunitate cum e WarGods-ul acum si de cate eforturi este nevoie mai ales financiare!
Chiar nu ma asteptam sa ai atitudinea asta, personal m-ai dezamagit total in conditiile in care te consideram mereu un om de calitate care vede dincolo de aparente.
Iti respect parerea si decizia!