PDA

View Full Version : WarGods pe Mobil!



-=MaX=-
25-02-2011, 03:01 AM
De acum poti fii la curent cu activitatea de pe site si de pe telefonul mobil!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Site-ul contine un detector al telefoanelor mobile, iar cand se intra de pe un telefon mobil ii seteaza automat Tema WarGods Mobile.
Aceasta tema este una simplificata, nu implica imagini, doar diverse culori ale fundalului si textelor astfel incat sa functioneze si de pe telefoanele mai putin performante.

In cazul in care nu se seteaza automat tema pentru mobil selectati din partea de jos a siteului WarGods Mobile.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tema va ramane asociata cu telefonul mobil astfel ca la fiecare vizita va ramane acea tema.

UPDATE!
Am adaugat jos de tot un text pe care daca dati click va pune tema pentru PC:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Mie personal nu imi mergea bine site-ul de pe mobil, tema continand multe imagini, gametrackerele mi le incarca greu, etc...
Acum imi merge perfect! ;)


Observatii:
O alta alternativa pentru a folosi aceasta tema de pe mobil e sa scrieti adresa forumului cu id-ul temei:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tema originala a site-ului (pentru modul PC) este:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Personal am modificat culorile temei si i-am adaugat ceva imbunatatiri, sper sa va placa ;)

FragNSTein
25-02-2011, 09:48 AM
Felicitari Max. Si eu intru de pe mobil. :)
Ca sugestie (pentru ca mie imi incarca mai repede:P) pune si un buton sa putem afisa si versiunea normala de site. Mie unu imi facea resize ok la pagina si imi incapea tot textul in ecran.

VaSy
25-02-2011, 02:51 PM
tare:))

FragNSTein
25-02-2011, 07:50 PM
Si eu folosesc wlords pe mobil. Dar la mine se incarca bine si se incadra toata pagina in ecran. Ar fi bine sa pui un buton si pentru afisarea site-ului in varianta normala.;)

-=MaX=-
15-03-2011, 01:31 AM
Gata, am rezolvat si asta :)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

FragNSTein
18-03-2011, 11:52 AM
good job ;)

WarGods l -_assasin_-
02-02-2012, 08:16 PM
foarte tare!

CRocoDiL
04-02-2012, 07:05 PM
ce fac in pauza de la munca?!..butonez pe wargods :) se misca bine! (am un htc hd2)

Rapid1923
04-02-2012, 09:00 PM
Da si la mine merge bine pe mizeria de htc:)

-=MaX=-
04-02-2012, 09:10 PM
era si tema aia de mobil dar acum cred ca nu mai e instalata :P
era pentru telefoanele mai vechi. o sa o bag din nou ca alternativa pentru cei care nu au smartphone

XeLa
05-02-2012, 03:37 AM
Eu vreau tema pe telefon cu wGods | Valeriu.Am uitat sa specific telefoanele,Sony Ericsson T100 , A50 si 3410.

^ShyphTER #
17-11-2014, 07:21 PM
Tare