PDA

View Full Version : Propunere comunitate



FujY123
04-01-2014, 05:19 PM
Propun ca serverele afiliate care nu mai functioneaza(nu sunt On de ceva vreme)sa fie date afara din comunitate!PS: la minecraft la metin de exemplu nu se ocupa mult de forum si de serverul propriu.Orcum o sa aduc un server de minecraft gata facut in comunitate si de aceea ma deranjeaza acest lucru iar eu o sa fiu Owner sau Co-Owner serverul va fi al meu si al unui prieten o singura intrebare mai am aveti host de minecraft de 20 sloturi mai ieftin, daca da add skype baloi.angel.ioan si contactati-ma cu detali. Va multumesc!

-=MaX=-
06-01-2014, 02:45 PM
Serverele sunt verificate periodic iar cele offline vor fi sterse. Cele de alte tipuri le-am lasat pana cand apare cineva care doreste sa adauge un astfel de server in comunitate in locul lui.
Daca vrei sa adaugi un server da-mi un email cu cerintele de pe Home si discutam. Oferta de hosting o gasesti aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Ai reducere 5 lei sau 1 euro daca bagi serverul la noi in comunitate, o sa-ti apara optiune in momentul in care faci comanda. ;)

FujY123
06-01-2014, 11:00 PM
OK mersi de indicatii acm tocmai lucram cu prieteni la acel server de minecraft