PDA

View Full Version : RECLAMATIE Sesshomaru



Master-Dynamite#
03-01-2014, 12:25 PM
Sesshomaru unul dintre adminii degeaba.
Totul a plecat de la un camp al jucatorului " Fanta " , reclamandu-i acest fapt , nu a facut nimic ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> ) .. Ba din potriva mi-a dat gag pedegeaba ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> )
Asa ca l-am amenintat ca o sa ii fac reclamatie si m-a amenintat cu banned ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> )

Master-Dynamite#
03-01-2014, 12:32 PM
UP , <b>You have to register to ba able to see this link</b> .

Dupa ce a vazut topicul m-a facut " idiot " ( <b>You have to register to ba able to see this link</b> ) si m-a banat.
Cer sa se ia masuri .

Shell
03-01-2014, 12:57 PM
Frt eu in locul tau as tace, dupa ce intri cu cod mai ai tupeul sa faci si reclamatie. Stii cand am intrat eu pe srv tu aveai aim, imd te-ai pus pe spec si cand te-am dat CT tu ai spus "stai sa scot aim" si ai iesit !!!
Nu ai luat ban pt ca ceilalti player nu ti-a facut demo iuar eu cand am vrut sa te verific ai iesit si nu aveam dovezi concrete+ ca ai un comportament necivilizat pe srv !!!

Master-Dynamite#
03-01-2014, 01:00 PM
Frt eu in locul tau as tace, dupa ce intri cu cod mai ai tupeul sa faci si reclamatie. Stii cand am intrat eu pe srv tu aveai aim, imd te-ai pus pe spec si cand te-am dat CT tu ai spus "stai sa scot aim" si ai iesit !!!
Nu ai luat ban pt ca ceilalti player nu ti-a facut demo iuar eu cand am vrut sa te verific ai iesit si nu aveam dovezi concrete+ ca ai un comportament necivilizat pe srv !!!
Defapt nu ai vazut versiunea full , defapt daca chiar te intereseaza erau inca vro 3 codati , asa ca am bagat si eu , i-am omorat numai pe ei , nu pe toti.
+ Simt nevoia sa-ti reamintesc ca mi-ai schimbat numele mi-ai dat kick degeaba.
" In locul tau as tace " .

Sesshomaru
03-01-2014, 01:05 PM
Dute ma persecutatule:))... <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> .Cine tio zis tie ca poti sa ameninti? 1.ce facea fanta nu se numea camp;) invata sa joci modul furien si revino.Am tot dreptul sa iti dau ban cand tu vii si ameninti.
PS: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Si daca habar nai ce inseamna persecutat ai dexul... . Topic Inchis.(tiger daca ai ceva de adaugat)

Tiger
03-01-2014, 01:13 PM
Defapt nu ai vazut versiunea full , defapt daca chiar te intereseaza erau inca vro 3 codati , asa ca am bagat si eu , i-am omorat numai pe ei , nu pe toti.


Cu ocazia asta ai luat ban permanent pe server.

Reclamatie respinsa.