PDA

View Full Version : Reclamatie luys



xBook
01-01-2014, 06:32 PM
Nick:xBook
Nick-ul adminului:luys
Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


Alte mentiuni:Ce exemplu dai tu luys fata de playeri?

xBook
01-01-2014, 06:43 PM
Mai am o reclamatie si mam gandit sa o fac tot aici.Este vorba de WarGods | Geo<3 eram pe de dust 2 moama si isi luase awp si iglii ceva de genu asta si il infectase pe iglii si iglii pe geo si "Geo" la injurat de mama. Daca vreti pozele tot asa lasati id aici dupa cum am mai spus nu mai stiu sa bag pozele pe forum ca nu am mai jucat de 1-2 ani de zile :)

P.S: Scz de dublu post uitasem de asta

Edit: Pozele:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

taranush1
01-01-2014, 07:23 PM
Book nu ma infectase igli , iesisem afara si m-a blocat sa intru inapoi ... ! :)

luys
02-01-2014, 02:11 AM
xbook ink o dovada ca ai 14 anisori;) intr-un topic nu se fac 2 cereri de reclamatii;)
1- eu am respect pentru jucatorii vechi
2- am zis cum dreaq ca am trecut printr-un laser rosu si eu eram zm si am murit si nu cred ca daca zice vreunu cum dreaq sa sarim cu reclamatia;)
3 - daca vrei sa faci reclamatie lui geo te poftesc la alt topic;) nu face din reclamatia mea o harababura.. ms

reclamatia de mi-ai facuto mie e o pierdere de vreme

P.S Sa nu mai zic cand ma luai la baza pe de_dust2_moama si tiam dat gag si dupa iti cereai scuze Arnold e martor ca ma luai la 3 pazea;)

xBook
02-01-2014, 12:14 PM
luys ai si tupeu sa vb ma?Tu cand miai dat kick degeaba cand aveam awp?Deaia am facut glume da oi avea eu 14 ani da pana si eu stiu de gluma scz frate.Si inplus eu i-am aratat pozele lu grasu si a zis ca ai vb urat asta nu este treaba mea sa vedem ce zice abyss

bLue.aNgeLs<3
02-01-2014, 12:35 PM
vreau sa vad si eu pozele in care vorbesc urat;) si la faza cu kick uite aici dovada ca a fost un player cu boost nuj ce ;)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

si la faza cand ma luai la baza dc nu zici nimic ptr ca e ca mne;) lasa ca am eu grija de tne ;) cum te prind ca injuri sau ca vb urat am eu grija;)

luys
02-01-2014, 12:37 PM
blue angels e fratemeo si nu am vazut ca e logat pe contu lui

si mai mult faza ca atunci cand era taz pe srv tu te jucai cu puta prin tarana e mai mult un proverb;)

P.S abys am vb cu xbook pe srv si a zis ca i-a zis grasuxxl ca ce dreaq si aia cu puta in tarana sunt injuraturi daca intr-adevar e asa eu ma spanzur:))

xBook
02-01-2014, 07:18 PM
luys daca esti tu mai atent in poza se vede cs.boost nu cs.book si app nu sti de gluma frate scz.

P.S:De aici incolo uitate cand scri:)

WarGods | AbySs
02-01-2014, 08:47 PM
Ce se intampla ma aici? Asta este reclamatie sau balci? Va dau cap in cap de anu nou daca nu va reveniti :) . V-a dat LeeT startul si acum faceti toti reclamatii?

Daca mai vad asa balci pe viitor va sanctionez pe toti participantii.

Singura reclamatie din topicul asta care si merita atentie este cea catre Geo pentru care ramane si fara slot. Nu am nevoie de astfel de limbaj pe sv.

In rest, va rog sa va potoliti ca intru in voi.