PDA

View Full Version : Reclamatie PhrozeN



c0d
31-12-2013, 11:04 AM
Nume : c0d
Adminul reclamat : PhrozeN (Slot)
Motiv: -Injurii
-Jigniri
-Amenintari
-Pe langa ca are un limbaj ''murdar'' cand nu sunt admini pe server, limbajul si atitudinea pe care le are sunt de netolerat !
Dovezi: -<b>You have to register to ba able to see this link</b> (Injuraturi)
-<b>You have to register to ba able to see this link</b> (Jignire 1)
-<b>You have to register to ba able to see this link</b> (Jignire 2)
-<b>You have to register to ba able to see this link</b> (Amenintari) Baiatul asta crede ca ma sperie daca ma ameninta cu bataia ?

Remove SLOT !! Cei cu un limbaj ''murdar'' ca si acesta nu au ce cauta pe server ! X(

OblivioN
31-12-2013, 11:13 AM
hai sa-ti zic ceva boy-ulet, comportamentul asta il am si cand sunt adminii on si am nervi din cauza unuia ca tine(imi iau gag) si tocmai ciob de oala sparta vorbi(cand te apuca talentele injuri pe toti indiferent cine e on)...cum ti-am zis si pe server inafara de admini nimeni nu-mi zice sa tac/ce sa fac pe acest server sau pe oricare.Daca se considera ca merit remove la slot sa il scoata, consider ca mi-au cunoscut toti comportamentul si stiu ei mai bine ce si cum, las la logica lor decizia iar in privinta ta...jumatate de server se ia de tine de fiecare data cand intri, oare de ce?aaa si cu bataia, de ce inainte de "amenintari" mi-ai cerut fb-ul sa afli cine sunt?vrei sa o dam in asemenea prostii uite iti las fb-ul si ne reglam acolo nu aici sa ma fac de ras(bagi phrozen91@yahoo.com pe fb si ma gasesti).

c0d
31-12-2013, 11:25 AM
Jumatate de server se ia de mine ? Poftim ? Prietene , tu te auzi ce vorbesti ?
Cand m-au apucat talentele pe mine si am injurat pe toata lumea ?
Si ti-am specificat clarr pe server ca nu tie ti-am zis sa taci , am zis celor 3 playeri (nu mai stiu numele exact) care tot injurau ca a intrat acea mapa. Justifica ceea ce spui !

OblivioN
31-12-2013, 11:30 AM
Jumatate de server se ia de mine ? Poftim ? Prietene , tu te auzi ce vorbesti ?
Cand m-au apucat talentele pe mine si am injurat pe toata lumea ?
Si ti-am specificat clarr pe server ca nu tie ti-am zis sa taci , am zis celor 3 playeri (nu mai stiu numele exact) care tot injurau ca a intrat acea mapa. Justifica ceea ce spui !
Prima regula : nu sunt prietenul tau deci nu mi te mai adresa asa, 2-3 : te stiu toti jucatorii ce spectacole te apuca seara, 4.nu mai uzez o tasta cu tine, astept parerea adminilor.

c0d
31-12-2013, 11:36 AM
-''Prietene'' , erami ironic !
-Nu iti fa griji , nu fac spectacole seara !
-Admini sa decida !

AnOnIm
31-12-2013, 05:26 PM
Tu asta tare in gura PhrozeN ,pentru ca ai acces pe server trebuie sa ai un anumit limbaj . Adevarat, toata lumea are scapari ...dar vad ca tu iti asumi chestia asta ,ba mai mult te si lauzi cu ea pe aici ! daca vrei sa fii ciumeg si sa vorbesti urat ,du-te pe camp. Promit aici ,ca daca te vad injurand o sa-ti dau ban.

An nou fericit !

OblivioN
31-12-2013, 06:13 PM
Tu asta tare in gura PhrozeN ,pentru ca ai acces pe server trebuie sa ai un anumit limbaj . Adevarat, toata lumea are scapari ...dar vad ca tu iti asumi chestia asta ,ba mai mult te si lauzi cu ea pe aici ! daca vrei sa fii ciumeg si sa vorbesti urat ,du-te pe camp. Promit aici ,ca daca te vad injurand o sa-ti dau ban.

An nou fericit !
normal ca imi asum asta, vrei sa tac si sa imi cer scuze in fata aluia?asta n-o sa se intample si cu scaparea mea, am una la mult timp deci nu o sa se mai intample prea des, nu e nevoie de amenintari cu ban.P.s : e bine ca ma vezi pe mine, intra mai des pe server si ai sa vezi care e ala "tare in gura" dintre mine si el. La multi ani.

AnOnIm
31-12-2013, 06:18 PM
Nu-mi spune tu cand sa intru ...;) nu toata lumea are timp ...eu ti-am spus doar ,nu stiu care e mai tare in gura ,nici nu-mi pasa ,dar ai grija .

OblivioN
31-12-2013, 06:19 PM
Nu-mi spune tu cand sa intru ...;) nu toata lumea are timp ...eu ti-am spus doar ,nu stiu care e mai tare in gura ,nici nu-mi pasa ,dar ai grija .
nu intelege aiurea, nu ti-am impus cand sa intri , n-am niciun drept, dar prea ai sarit la gatul meu fara sa sti toata treaba....in fine hai sa incheiem prin a spune ca n-o sa se mai repete.

seight
31-12-2013, 06:39 PM
In mod normal ar trebui sa iei remove,nu conteaza cine a inceput tu sau el,dar din moment ce ai grad trebuie sa te comporti exemplar deoarece esti un model pentru ceilalti.
Eu zic sa ti se mai acorde o sansa cu conditia sa nu se mai repete chestii de genul.
Restul las la latitudinea ownerilor.

XeLa
01-01-2014, 10:46 PM
Abia am intrat in 2014 si deja ma doare capul...
Toate sloturile si toti adminii , stiti bine ca am o problema legata de partea cu limbajul si sunt foarte exigent.Nu tolerez asa ceva , mai ales un slot care e abia la primul sau grad.
Daca mai vad un slot ca are un limbaj aiurea primeste remove.Chiar va rog sa faceti printuri cand mai vedeti exemple de genul asta.
Voi sunteti pe serverul nostru asa ca respectati`ne regulamentul , eu nu intru la voi in casa si incep sa fac ce vreau.
Ai noroc Phrozen ca e 1 si e inceput de an , nu vreau sa incepi cu stangul.
Pe viitor mare grija la limbaj , in special sloturile si super sloturile!