PDA

View Full Version : Reclamatie CrYsTy



e.x.e*S.hit`
30-12-2013, 11:33 PM
In data de 30.12.2013 in jurul orei 23..din curiozitate si din cauza ca serverul clasic wargods era full,am intrat pe GunGame. Nimic special.Timp de cateva minute am jucat nestingherit.Cand apriximativ la 2 minute de la intrarea jucatorului,respectiv,adminului CrYsTy am primit ban.
Tin sa mentionez ca aveam wac`ul on! si totusi in consola scria:
CrYsTy : /ban e

[GunGame] e.x.e*S.hit` is leading on level 13 :: p90
Kicked :"banned permanently"
Poate ca nu am dovezi clare,gen screenshot,dar pe onoarea mea nu am incalcat nici o regula!Si as dori sa va aduc in vedere ca nu este prima reclamtie la adresa acestui jucator.Multumesc anticipat!

No Blood
31-12-2013, 12:12 AM
Pro.. Nici eu nu am dovezi clare..Dar dupa comportamentul lui pe serverul de Deathrun reiese ca am ajuns admin doar ca sa fiu insultata de jucatori care nici macar nu ma cunosc, doar pentru ca i-am dat gag dupa ce a inceput sa se injura cu alta persoana..


Chiar daca (evident) GunGame si Deathrun sunt doua servere diferite, nu cred ca atitudinea lui si "respectul" fata de admini si alti jucatori va diferentia de la un server la altul...

RedLine
02-01-2014, 05:12 PM
Ok ... o sa am eu grija de asta . Sa-mi spuneti daca v-a scos cineva BAN`ul de pe server.

e.x.e*S.hit`
02-01-2014, 08:35 PM
Da banu`l mi-a fost scos.Nu am idee de cine.

RedLine
03-01-2014, 11:24 AM
am rezolvat problema ... puteti juca linistiti acum pe GunGame :) bafta si spor in continuare

ADRI
19-10-2014, 01:06 AM
Topic locked