PDA

View Full Version : Retragere Rapid



Rapid1923
30-12-2013, 10:33 PM
Definitiv si irevocabil. Nu-s genul sa-mi spal rufele in public. Sa aveti La multi ani.

seight
30-12-2013, 10:40 PM
De ce mosule?Am putea sti si noi dc..

Brand
30-12-2013, 10:44 PM
Rapide termina cu prostiile , ca nu esti asa sensibil , macar spune ce s-a intamplat.

Teddy
30-12-2013, 11:22 PM
Si tu?
E decizia ta si trebuie sa ti-o respectam, dar WarGods nu va fi la fel fara tine.
Multa stima si numai bine..

Rapid1923
31-12-2013, 01:27 PM
Nu-i mare lucru de spus brand, si ai dreptate, nu-s defel sensibil. Insa sunt orgolios dar corect, cu coloana vertebrala si nu in ultimul rand nu-mi baga nimeni pumnul in gura.Am principiile mele si nu pot trece peste ele. Daca dupa 7 ani de zile nu ne respectam intre noi, mare lucru nu mai e de spus si nici nu vreau sa-l mai fac.

Comunitatea va merge inainte si fara mine, asa cum a mers si fara sky, sau altii ce s-au perindat in decursul anilor.

Aveti grija de server incontinuare si nu va bateti joc de el.
A fost ultimul post al meu pe forumul asta. Rog persoanele cu factor de decizie sa-mi scoata accesele fiindca-mi voi dona steamul. La revedere.

XeLa
31-12-2013, 04:58 PM
Eu banuiesc ce ai patit si cu cine are legatura, dar nu are rost sa o facem public.Imi pare rau si sper sa ajungi cu persoana respectiva la o intelegere.
Sper sa te razgandesti , stii ca pentru mine esti, ai fost si vei ramane unul dintre cei mai buni admini si prieteni.

AnOnIm
31-12-2013, 05:09 PM
Asta nu o vedeam in veci ,presupun ca s-a intamplat ceva urat ,pentru ca Rapid nu renunta asa usor. Imi pare rau sa vad asta , numai bine Cristi !

-=MaX=-
06-01-2014, 02:22 PM
Din ce am inteles pana acum nu e destul de fondata treaba incat sa se recurga la asa ceva... o sa vb cu amandoi sa vad exact ce si cum s-a intamplat...