PDA

View Full Version : Reclamatie Ra|uca



TheOneLeeT
30-12-2013, 12:22 AM
Nick: TheOneLeeT
Nick-ul adminului: Ra|uca
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Alte mentiuni?: "ia lm de pe lung" si KICK... =]]
Intrebare: Ra|uca, tu AI CITIT REGULAMENTUL??? <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
Te rog eu sa i-mi zici unde este regula "NU ESTE VOIE CU LASERMINE PE LUNG"

Sincer acuma, daca aveti admin neaparat trebuie sa folositi comenzile asa aiurea? Nu puteti sa aveti un joc linistit si comenzile sa le folositi DOAR cand este nevoie?

taranush1
31-12-2013, 07:07 AM
TheOneLeeT tu la toti le faci reclamatie ! ... Ai ceva cu fiecare admin .... :)

TheOneLeeT
31-12-2013, 10:40 AM
TheOneLeeT tu la toti le faci reclamatie ! ... Ai ceva cu fiecare admin .... :)
Nu am nimic personal cu nimeni, am ceva cu adminii care dau comenzi numai asa de forma, sa se bage in seama ca au admin si ca stiu comenzile, dar nu le folosesc pentru a mentine o buna desfasurare a jocului...

WarGods | RbN
31-12-2013, 01:13 PM
Chiar a abuzat putin,nu trebuia sa-ti deie kick,dar nu cred ca este o fapta atat de grava,se putea rezolva pe chat.
Sa fiu sincer si pe mine ma enerveaza cand unu pune laser pe lung,deja ce faci,stai acolo si astepti 4 minute sa se termine runda?Dupa ce se pun lasere pe lung,m-ai striga lumea ca "zombie nu ataca,da-le slay!" tot ei sunt suparati ca nu ataca si nici slay nu primesc.

TheOneLeeT
31-12-2013, 02:51 PM
Chiar a abuzat putin,nu trebuia sa-ti deie kick,dar nu cred ca este o fapta atat de grava,se putea rezolva pe chat.
Sa fiu sincer si pe mine ma enerveaza cand unu pune laser pe lung,deja ce faci,stai acolo si astepti 4 minute sa se termine runda?Dupa ce se pun lasere pe lung,m-ai striga lumea ca "zombie nu ataca,da-le slay!" tot ei sunt suparati ca nu ataca si nici slay nu primesc.

Alta era faza acolo... Deci, eram intr-o camera si eu am pus lasere [la intrare, doua, le-am pus mai in spate ca aveam awp si sa pot trage] a venit Ra|uca si si-a pus inaintea mea =]] anume pentru kill, le-am scos, le-am pus in fata ei, ea... Again, inaintea mea, si deja era capatul intrarii, nu mai aveam unde sa pun si de "nervi" am pus unu pe lung [oricum, se putea trece pe langa el] dar pe mine m-a disperat faza ca le-a pus inaintea mea anume pentru kill si ca mi-am luat kick cand, pe criza asta, deabea am strans de un awp...

Edit: Hai Abyss cu TC-ul, si sper sa o anunti pe Ra|uca sa nu se mai comporte asa ca nu ajunge departe :D

WarGods | AbySs
02-01-2014, 08:37 PM
Si pe mine ma enerveaza atunci cand cineva pune laser in fata alor mele doar pentru a face el fragu. Raluca daca mai abuzezi de admin data viitoare vei ramane fara el, cand am spus eu ca nu ai voie sa puna laserele pe lung? O luati razna cu totii? Ai o bila neagra Raluca.

LeeT nu stiu daca ii provoci sau ce se intampla, dar tu gasesti sa faci reclamatii si celor ce nu ai avut plangeri pana acum.