PDA

View Full Version : Reclamatie Shell*



-=NnZoR=-
29-12-2013, 04:07 PM
Frate, eu nu stiu de ce toti incompetentii au admin :| A schimbat mapa din 2 in 2 minute, mi-a dat slay pt ca l-am omorat si cica a vrut sa-i dea lu sess slay :| . S-a intamplat pe la 15:55

Shell
29-12-2013, 06:47 PM
1 Am dat slay pentru camp si nu pentru ca mai omorat pe mine !
2 Intotdeauna dau la vote pentru a schimba mapa si la cererea celorlalti playeri !
3 Am dat kick unui jucator care isi punea nick-ul lui Sesshomaru si a lui bbb !
+ ca tu continui sa ai un comportament necivilizat pe srv .......

-=NnZoR=-
29-12-2013, 07:09 PM
Shell, tin sa te anunt, ca eram furien :*, cu bbb ai dreptate dar cu sesshomaru de abia ce intrase :))) Eu zic sa se uite tiger in consola :)

Sesshomaru
29-12-2013, 07:27 PM
bbb a luat ban de ieri.

Shell
29-12-2013, 08:21 PM
NnZoR eu nu cred ca am indraznit vreodata sa ii dau slay lui Sesshomaru !!!

-=NnZoR=-
30-12-2013, 01:17 PM
=))))) intreaba-l pe sesshomaru ca a vazut si el cand ai scris asta ;)

Shell
30-12-2013, 02:15 PM
Gata am deslusit misterul deoarece eu nu stiam de ce mi-ai facut reclamatie defapt !!!
Nu am fost eu atunci a venit un var la mie si eu l-am lasat sa se joace pe PC-ul meu si el a intrat pe CS.. Eu nu opresc niciodata cs si aveam nick-ul si parola si de aceea a putut el sa intre pe nick-ul meu iar ca sa se dee mare el a inceput sa dea slay.... eu nu as fi facut niciodata asa ceva .
Sesshomaru stie intraga poveste !!!
P.S Stiu ca este in totalitate vina mea pt ca nu trebuia sa las pe altcineva sa intre pe PC-ul si cu atat mai mult pe nick-ul meu iar daca Tiger hotraste sa imi dea remove stiu ca va fii pe drept dar daca ma va ierta JUR ca asa ceva nu se va mai intampla !!!

NnZoR imi cer scuze si fata de tine pt ca a trebuit sa suporti astea din cauza mea !!!

-=NnZoR=-
30-12-2013, 02:51 PM
Ok... Fii si tu mai atent cand vine cineva la tine, ca asa s-a intamplat si la mine cu ban-ul ...

Shell
30-12-2013, 04:23 PM
Da 5 min am plecat de langa PC si seara cand cand intru pe forum vad reclmatia si chiar eram putin bulversat de situatie pt ca nu stiam dc mi-ai facut ai facut reclamatia si apoi am vazut ora pe care o specificase-i si mi-am dat seama !!!

Sesshomaru
31-12-2013, 04:54 PM
TC.