PDA

View Full Version : Reclamatie DRUID si FIRMA1



fearNot
29-12-2013, 12:46 AM
Mi-au dat shock aiurea m-au jignit si apoi le-am raspuns si eu si mi-au dat shock!!!

Trebuie REMOVE ambilor

Rapid1923
29-12-2013, 01:10 AM
Druid nu e admin, iar firma1 e detinator. Da-i tu remove, nust de ce raspunzi cu aceeasi moneda cand poti foarte bine sa-ti vezi de treaba si sa reclami aici.

wLady-Maya
30-12-2013, 11:39 AM
Luăm īn seamă reclamațiile atunci cānd serverul nu se transformă īn piață.Așa cum a zis și Rapid,dacă īți vedeai de treabă și nu insultai și tu adminul și pur si simplu făceai o reclamație,aveam de-a face cu o altfel de situație īn care tu ai fi iesit mai bine.
Sunt contra unban dacă nu mai ai posibilitatea de a intra pe server.Din cate ai povestit tu,ai primit shock de doua ori și tot ai reușit să intrii.Asta in cazul in care ceea ce ai povestit a avut o ordine si o coerenta.

murder 66
30-12-2013, 12:17 PM
Luăm īn seamă reclamațiile atunci cānd serverul nu se transformă īn piață.Așa cum a zis și Rapid,dacă īți vedeai de treabă și nu insultai și tu adminul și pur si simplu făceai o reclamație,aveam de-a face cu o altfel de situație īn care tu ai fi iesit mai bine.
Sunt contra unban dacă nu mai ai posibilitatea de a intra pe server.Din cate ai povestit tu,ai primit shock de doua ori și tot ai reușit să intrii.Asta in cazul in care ceea ce ai povestit a avut o ordine si o coerenta.


Maya de fapt a luat o singura data sock :))..e mai greu cu exprimarea .

CosmiN 4Fun
30-12-2013, 02:18 PM
E o prostie sa zici ca un admin iti da shock aiurea...niciodata nu primesti shock aiurea. In al doilea rand limbajul tau in acel moment a fost complet neadecvat. Eu zic ca lai meritat pe deplin.

XeLa
30-12-2013, 05:03 PM
Ban`ul ramane!