PDA

View Full Version : Cerere unban :-j



-=NnZoR=-
24-12-2013, 04:59 PM
NUME: NnZoR
IP: 92.86.30.90
VARSTA: 15
ID DE STEAM: -
DATA: 24.12.2013
ORA: pe la 16:10
HARTA: de_dust2
ADMINI PE SERVER: Nu stiu, m-am uitat in consola si am vazut ca intrase Seshomaru
MOTIV: :-??
DOVEZI: -
MENTIUNI: Pai ce sa zic, nu inteleg de ce nu mi-a facut admin-ul respectiv... :-w

Sesshomaru
24-12-2013, 05:20 PM
Aha deci al tau e ip acela.... ai intrat cu un alt nume si ai cerut sa ti se deie ban. In fine nu asta este idea, ai vaz ca nu iti da nimeni ban si am auzit ca ai intrat cu hack. Shell tio facut poze dar ai iesit si nu i le-ai dat. Pune pozele care ti sor facut si daca esti curat primesti unban.

Shell
24-12-2013, 09:00 PM
Aveai numelr RCPlayer-Lant si ai inceput sa injuri admini + ca ai specificat ca vrei ban neaparat si apoi ai intrat cu wall + atunci tu nu erai pe cs si nu aveam cum sa iti stiu ip [am poza in care injurai admini si spuneai ca vrei ban imediat]

" Mai este o posibilitate sa fi lasat pe cineva pe PC-ul tau cand nu erai langa el si aceea persoana sa fii intrat dar si in acest caz tot tu esti vinovat pentru ca l-ai lasat si nu poti demonstra acest lucru !!! "

-=NnZoR=-
25-12-2013, 01:41 PM
Posibilitatea e ca nu aveam wall, da-mi id sa-ti dau pozele :))))) + ca erau niste buti de la mine din comuna ne pregateam sa plecam la colindat...

-=NnZoR=-
25-12-2013, 01:48 PM
Aha deci al tau e ip acela.... ai intrat cu un alt nume si ai cerut sa ti se deie ban. In fine nu asta este idea, ai vaz ca nu iti da nimeni ban si am auzit ca ai intrat cu hack. Shell tio facut poze dar ai iesit si nu i le-ai dat. Pune pozele care ti sor facut si daca esti curat primesti unban.

Mai sess, eu nu am iesit, era unu care juca la mine pe PC si cand am vazut ca mi-a facut poze mi-am bagat numele NnZoR si i-am zis: Hai Shell nu intrii?(eu il bagasem in lista de mess, mai ramanea sa-mi dea accept....) Si nu mi-a mai raspuns ...

Sesshomaru
25-12-2013, 01:54 PM
baga l.sesshomaru si dale

Shell
25-12-2013, 04:53 PM
NnZoR nu am vazut ca tu ai intrat pe numele tau si imi spunei sa intru pe mess sa imi dai pozele "Imi cer mii de scuze" dar alata data nu mai lasa pe alti pe PC tau care sa injure si care cer sa i se dea ban !!!

Sesshomaru
25-12-2013, 05:12 PM
Pozele i sor facut cand era mort....unban.

-=NnZoR=-
25-12-2013, 09:04 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sesshomaru
31-12-2013, 03:57 PM
Ai primit unban.