PDA

View Full Version : Reclamatie Garfield



TheOneLeeT
21-12-2013, 05:37 PM
Nick: TheOneLeeT
Nick-ul adminului: Garfield
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Alte mentiuni ? :

Are admin de 2 zile si deja abuzeaza, Da slap-uri nefondate, gag 1 minut doar pentru amuzamentul lui personal, voturi aiurea, spamm cu amx_tsay, amx_csay, Scoate laserele playerilor doar asa ca ii se scoala lui...

[Se poate verifica si prin log-uri]

Ps: Am facut aceasta reclamatie pentru atentionarea lui.

Edit:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Serios prietene, mai incet cu amx_csay, amx_tsay si amx_vote... Cand dai tu voturi aiurea eu trebuie sa i-mi iau arma, mi se baga votul tau tampit peste si raman cu cutitul in mana, sau cu ce gasesc pe jos...

Mada
22-12-2013, 08:25 AM
=))) Frate,daca vrei sa dai votul,macar da-l calumea=))

Silvester
22-12-2013, 08:35 AM
) Frate,daca vrei sa dai votul,macar da-l calumea

cum zice mada

WarGods | RbN
22-12-2013, 09:20 AM
Da dovada de maturitate.

WarGods | AbySs
22-12-2013, 11:42 PM
A fost un mic abuz de comenzi si am discutat cu Garfield problema, mi-a promis ca nu se va mai repeta si nu vad necesara sanctionarea lui doar pentru atat.