PDA

View Full Version : Cerere admin by Pitiku



pitiku
19-12-2013, 03:36 PM
GRADUL: Helper / Premium
NICK: Pitiku ( numai acesta )
VARSTA: 15 & 4 luni .
ID DE STEAM: IgoreEdw
STEAM ID: -
ID MESSENGER: k3nto_k3n@yahoo.com
SKYPE: pitikuanne
EXPERIENTA: Da .
TIMP JUCAT: Aproximativ 500 ore [ 535 la orejucate , 495 gametracer ]
PERIOADA: Oricand
MOTIV: Am mai avut admin pe server , cu conflicte sau fara , cu bune si cu rele .Am incercat pe parcursul absentei mele ca admin sa imi indrept comportamentul si las la decizia voastra sa hotarati asta .Poate am ''omorat"u@ cu codatii dar este din obistuinta sa verific eu playeri care par sau au cod .
CUNOSTIINTE: Photoshop .
PROMOVARE: Reclama cat mai multa pe alte forumuri , comunitati . Aducerea de noi prieteni , colegi .
CULOAREA URSULUI: Noir .
PS: Urez sarbatori fericite tuturor membrilor comunitatii si multa sanatate . :beti:

seight
19-12-2013, 04:04 PM
Ai omorat u@? Pai eu unul m-am plictisit sa ma uit pe un jucator de 10 ori ca te-a omorat pe tine.La tine orice jucator care te omoara imediat raportezi pe u@. Pai fratilor o sa invatati sa adminati la "pulivara" in ritmul asta,intelege ca trebuie sa fii sigur inainte sa raportezi un jucator nu doar ca te-a omorat odata pe tine. Sau crezi ca eu inafara de-a ma uita pe jucatori aiurea n-am ce face?
Stai linistit nu esti singurul care face asa,mai am o lista de "playeri" care actioneaza ca tine.
Eu zic sa mai acumulezi experienta ,asa ca te sfatuiesc sa faci o cerere dupa 1 ianuarie.
De la mine momentan ai :contra:.

mZq
19-12-2013, 04:55 PM
clar :contra: , omu iti zice ca are wac si tu zici mai du-te ba uite cum da prin perete .

ruby on rails
19-12-2013, 05:21 PM
Contra, revin-o dupa 1 Ianuarie si din partea mea.