PDA

View Full Version : reclamatie silvester



luys
12-12-2013, 11:03 AM
as dori sa fac reclamatie adminului silvester deoarece:
eram zm si jucatorul halogen a fkt block si eu iam zis butule cu block'ul tau si adminul silvester mia dat gag 10 min ca iam zis eu lui BUT dar eu ii zisesem lu halogen
eu cu halogen ne permitem si
adminul silvester imi da gag 10 min eu imi scot gagu si el imi da iar 10 min gag\
dupa pe server lua cu copy paste si zicea ca iam pronuntat lui numele cand am zis butule block'ul tau
si dupa a zis ca iam zis handicapat
rog frumos sa se uite in loguri sa vada daca iam zis eu lui handicapat si daca iam pronuntat lui numele cand am zis but si ma ameninta ca ma baneaza..
Rog inca 1 data sa se ia o decizie in privinta acestui silvester..

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Silvester
12-12-2013, 11:28 AM
bai farate mai facut but , si te-am zis pe cine ai facut but, si tu ai zis! cine vb acuma te referai la mine si noraml ca te-am dat gag de ce nu ai pus si poza cind vb urat de mine urat si mai sufer de admin si de CS 1.6

Silvester
12-12-2013, 11:34 AM
pe alat parte ma faci si nesimtit, te-am dat gag pt ca lai facut pe ala sau pe mine but ce conteza pe cine t-am dat gag pt limbaj oj

luys
12-12-2013, 12:07 PM
tu ai zis ca pe cine am fkt but si eu tiam zis ca pe cine se simte si tu teai simtit ;) si miai dat gag de vreo 3 ori la rand ba chiar amenintai cu banu si ai zis ca team facut handicapat vreau sa vad si eu dovada ? sau sa caute in loguri cineva sa vada daca tiam zis handicapat;)
bun daca eu te vad pe tne ca ii zici cuiva but sau noob trebuie sa iti dau gag ? hai sa fim seriosi tu profiti de faptu ca nam imunitate;) rog pe abys sa ia masuri drastice;)

WarGods | RbN
12-12-2013, 01:58 PM
Ma faceti sa rad,chiar?:)) gag 10 minute pentru ca i-a zis unuia but?Chiar,nu e frumos,dar silvester,sa nu uiti ca si tu folosesti cateodata acel cuvant,chiar pe mine :P :)) In ultima poza se vede clar ca nu luys te-a facut "hc" si booss43.Daca si-a scos odata gag-ul sa'i dai inapoi inca de 2-ori? :)) Sugerez sa va rezolvati "problema" in privat,puteti sa nu va bagati in seama etc..find amandoi admini,ar trebui sa treceti peste ca niste oameni maturi.

WarGods | AbySs
12-12-2013, 04:59 PM
Lucrurile sunt destul de clare.
Silvester - Regulamentul spune clar "Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei!", regula pe care trebuia sa o sti dar de care nu ai tinut cont. Sunt sigur ca si tu mai spui unui prieten "esti but" din cand in cand, doar pentru ca a spus-o altcineva nu inseamna ca trebuie sa sari in aer acum. Daca aveai o problema cu luys o puteati rezolva in privat si nu se ajungea aici. In ultima perioada ai avut cateva reclamatii si ti-am spus clar sa te potolesti ca nu este frumos asa. Tind sa cred ca Luys te-a provocat dar in ultimul timp cam toata lumea te provoaca pe tine, ori nu le place de tine ori ii superi si tu cu ceva. Drept urmare pierzi imunitatea si la urmatoarea regula incalcata ma vei forta sa te las fara admin.
Luys - Pe de alta parte si tu ai fost un mic drac si cand ai vazut ocazia l-ai intaratat, ca nu trebuia sa se lasa intaratat este vina lui. Primesti totusi un avertisment pentru ca si pentru tine este valabil ce spune in regulament "adminii isi vor rezolva problema intre ei pe privat, fara sa se certe pe server sau forum". Drept urmare la urmatoarea regula incalcata si de tine ai sa pierzi un grad.
P.S. nu exista "vorbeam cu X pentru ca ne permitem", ii dai mesaj privat in care il faci cu oua si cu otet, sau mess etc. Pe server cand vorbesti vede toata lumea si nu se fac diferente. Hai sa luam la rand cine isi permite sa vorbeasca urat cu cine si facem o lista, cand cineva injura pe altcineva ne uitam pe lista si vedem daca isi permit.