PDA

View Full Version : Cerere helper...



bbb
10-12-2013, 01:58 PM
GRAD:helper
NICK:bbb
VARSTA:16
ID DE STEAM:nu am
STEAM ID:nu am
ID DE MESSENGER:bbbstar43@yahoo.ro
EXPERIENTA:1 an
TIMP JUCAT:112 ore
PERIOADA:dupamasa
MOTIV:sa nu mai fie codati pe server:)
CUNOSTINTE:amxmodx comenzi si pluginuri...
PROMOVARE:massuri,facebook...
Ma cheama Sasaran Alex sunt nascut pe 18.07.1997 am jucat 112 ore
GVA2001199330

DaStik
10-12-2013, 02:01 PM
Edit: :contra:
ai:
-regulament respectat!
-limbaj adecvat!
-ore corespunzatore!
dar..
cerere gresita!! fii mai atent data viitoare :)

Sesshomaru
10-12-2013, 02:17 PM
edit:contra vb lu inuyasha

Nu vreau eu sa ati schimb parerea sau altceva dar daca observi mai atent la regulament scrie asa:" (Vvlp3a zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii (completa), urmat de timpul jucat pe server!!!".Cam atat am avut de spus ms pentru pro-uri.
Exact unde is initialele numelui tau..GVA is ale tale?

Inuyasha
10-12-2013, 02:41 PM
stiu ca nu o sa va convina,dar eu vin cu parerea mea si zic :contra: pentru ca la vulpe a gresit total,si-a scris detaliile si ce spune vulpea a copiat din regulament,daca nu ai fi omis atentia la chestia care mi se pare cea mai importanta aveai pro total

Nu vreau eu sa ati schimb parerea sau altceva dar daca observi mai atent la regulament scrie asa:" (Vvlp3a zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii (completa), urmat de timpul jucat pe server!!!".Cam atat am avut de spus ms pentru pro-uri.
si din cate vad eu tu nu ai scris nicio initiala,ti-ai scris detaliat tot + ce ai copiat din regulament pentru ca nimic din ce ai scris tu nu are initiale GVA si orele...data nasterii

bbb
10-12-2013, 02:46 PM
Nu vreau eu sa ati schimb parerea sau altceva dar daca observi mai atent la regulament scrie asa:" (Vvlp3a zice sa-ti scri initialele numelui, urmat de data nasterii (completa), urmat de timpul jucat pe server!!!".Cam atat am avut de spus ms pentru pro-uri.

Tiger
10-12-2013, 03:00 PM
Si tie ce ti se pare ca ar trebui sa scrii? Trebuia cumva sa dai copy-paste la exemplu?

-=NnZoR=-
10-12-2013, 05:44 PM
Bbb :-j =)) :)) ai dat iar copy paste de acolo, trb sa scrii tu ma asa:|

Shell
10-12-2013, 10:03 PM
Pacat we bbb ca in rest era totul bine fi si tu mai atent data viitoare

Tiger
11-12-2013, 06:22 PM
Ma voi mai gandi daca-ti voi accepta cererea, sau nu, avand in vedere ca desi nu ai scris conform spuselor, ci ti-ai scris datele complet.

:locked: