PDA

View Full Version : Problema zm_infantry_max



TheOneLeeT
07-12-2013, 08:57 PM
Cand este mapa zm_infantry_max ma scoate din cs [fara nici o eroare, fara nimic, direct quit]

Am sters harta din maps, s-a downloadat iara de pe server, si tot asa face, Quit direct...

WarGods | -=T3nz3=-
10-12-2013, 02:02 PM
Ai windos 8 nu? Asa imi facea si mie ... Schimba windosul....

WarGods | AbySs
10-12-2013, 02:35 PM
Nu este de la windows, este de la kkt-u de update ce l-a facut steam-u. Eu am windows 7 si la fel imi face la unele harti(culmea ca uneori ma lasa sa joc harta respectiva). Am mai discutat cu multi ce joaca de ani de zile cu steam si la fel spun toti, de la ultimu update se trezeste steam-u sa nu te lase sa joci cate o harta.

TheOneLeeT
12-12-2013, 05:56 PM
Windows 7, si DA, sunt cu steam... Deci, sansele sa joc zm_infantry_max sunt zero...

TheOneLeeT
18-06-2015, 12:50 AM
Am găsit problema. Mapa initial se numea zm_infantry_cbf_v2 Și a fost modificată în zm_infantry_max. Aceasta este o versiune PROASTĂ de mapă (cea care nu merge pe steam) . Autorul a scos un fix pentru ea: zm_infantry_cbf_fix și am constatat că dacă iau mapa zm_infantry_cbf_fix, îi dau rename în zm_infantry_max și o pun în cs, mă lasă să intru pe server atunci când ruleaza mapa zm_infantry_max (zm_infantry_cbf_v2, versiunea proastă)

Uitați Aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) mapa cu eroarea rezolvată de către autor, modificată cu numele în zm_infantry_max.

(Cer să fie schimbată și pe host, dacă se poate).

|HD|MeRceR*
18-06-2015, 02:33 AM
LeeT , mersi omule, de cand am steam , eu nu m-am putut juca pe infantry_max :( si chiar imi parea rau >:D< esti cel mai tareeee :* !!!!
P.S. Sper sa mearga =)))
edit: merge , mersi mult <3 :*

Tiger
18-06-2015, 09:23 AM
(Cer să fie schimbată și pe host, dacă se poate).

Nu va merge sub denumirea de "zm_infantry_max" pentru ca multi au vechea harta. Se poate lasa denumirea curenta ("zm_infantry_cbf_fix") sau se poate modifica in "zm_infantry_max2" sau "zm_infantry_max_fix" si cealalta harta ("zm_infantry_max") sa se scoata definitiv de pe server.

LE: Spun asta doar ca butul de Razzor sa nu faca prostia de a o pune cu denumirea de "zm_infantry_max" ca sunt convins ca asta ar fi facut.

RaZz0R
18-06-2015, 10:01 AM
zm_infantry_max2
Ma anuntati daca merge

TheOneLeeT
18-06-2015, 10:57 AM
Nu va merge sub denumirea de "zm_infantry_max" pentru ca multi au vechea harta. Se poate lasa denumirea curenta ("zm_infantry_cbf_fix") sau se poate modifica in "zm_infantry_max2" sau "zm_infantry_max_fix" si cealalta harta ("zm_infantry_max") sa se scoata definitiv de pe server.

LE: Spun asta doar ca butul de Razzor sa nu faca prostia de a o pune cu denumirea de "zm_infantry_max" ca sunt convins ca asta ar fi facut.

Nu știu cum se face, dar tocmai asta ziceam eu. Pe server a fost zm_infantry_cbf_v2 cu numele zm_infantry_max. Eu am în cs zm_infantry_cbf_fix cu numele de infantry max (ȘI NU O AM zm_infantry_cbf_v2 sub nicio formă) Mie de ce-mi merge de pe unu` pe altul??? Nu trebuia să-mi dea eroarea cu „Fisierul nu corespunde cu cel al serverului” ? Și eu am rămas mască atunci când am văzut că merge :))

Ps: Tiger, poți să-mi dai BBCode de la semnătura ta? Să-l mai lipesc și eu pe `ici-colo.

Tiger
18-06-2015, 11:25 AM
Ar fi trebuit sa-ti dea eroare. Tu ai pus-o si pe server si in client? Sau poate ca ai sters vechea harta zm_infantry_max (cea cu bug) si automat ti-a descarcat noua harta.

Semnatura o gasesti aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .

RaZz0R
18-06-2015, 01:31 PM
merge mapa:P am testat-o cu leet