PDA

View Full Version : Reclamatie SnK | *M*A*D*A*L*I*N*



TheOneLeeT
06-12-2013, 09:59 PM
Nick: TheOneLeeT
Nick-ul adminului: SnK | *M*A*D*A*L*I*N*
Data si ora: 6 Decembrie Ora 21:45
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Alte mentiuni ? :

I-mi da slay aiurea pe motiv ca nu atac...

Deci, Mai era un singur CT in viata, era protejat de lasere, eu incercam sa pun lasere peste ale lui ca sa le blochez, sa pot intra, Nu am nimerit-o din prima, ca le-am pus prea departe... Le-am luat si ma uitam in jos [ca sa fie platforma pe care sa pun laserul, si cand ridic in sus tinta, laserul sa ramana in aer peste al lui...] Si i-mi iau slay ca vezi doamne "DE CE NU ATACI"

Deci, eram cu tinta in jos, tinand apasat pe V [urma sa o ridic si laserul sa ramana in aer] si mi-am luat slay ca nu atac...

WarGods | RbN
07-12-2013, 09:04 AM
Chiar ca se foloseste slay-ul de prea multe ori pentru ca x si y nu ataca,doar adminu',care desigur ca nu este interesant ca omul care a ramas in viata este blindat ca ......acolo. Daca odata iti iei laserele cu record x,cum sa ataci,cum sa-ti pui laserele daca inca nu le ai?(sa m-ai intanplat.)
Daca atunci pun-ai laserul,nu avea de ce sa-ti dea slay.Si "te razbuni acum pe toti mada" adica,el dadea slay aproape pentru toti pentru ca era mort?As dori un raspuns la aceasta intrebare si de la Snk ,dar si de la martori ;)
Oricum reclamatia nu aduce "acuzuri" grave adminului,dar cred ca daca isi face de cap cu cateva comenzi ar trebui avertizat. :P

dNzfTw # BLasTeR
07-12-2013, 09:30 AM
Da ti-am dat slay ca nu era acolo om, omu era in cimitir pe zm__toxic_house2 asa ca ciocu mic

luys
07-12-2013, 09:50 AM
bingo tu ce vrei frate? sa stea tot serveru dupa tine si tu sa te plimbi pe harta fara sa cauti omu fara sa ataci?
daca intradevar te plimbai pe harta fara sa cauti ultimul om atunci cred ca a avut dreptate madalin, dar daca tu atacai si incercai sa intri cumva atunci cred ca e greseala adminului

TheOneLeeT
07-12-2013, 01:57 PM
Da ti-am dat slay ca nu era acolo om, omu era in cimitir pe zm__toxic_house2 asa ca ciocu mic

Si eu de unde ai vrut sa stiu? Nu se auzeau impuscaturi nicaieri pe harta, am vazut laserele acolo la intrare si m-am gandit ca sta afk acolo, incercam sa intru si mi-am luat slay, plus de asta, mai erau vreo 13 secunde din runda [Se vede si in poza in care am pus-o, doar trei randuri mai jos i-mi spune "Tu esti un om" asta inseamna ca nu a trecut mult timp...

Si am facut acest post pentru informarea voastra si ca madalin sa o lase mai usor cu slay-urile, gata, vede pe unu afk 5 secunde, slay [Ca a intors omu` capul de la pc in spate ca l-a chemat nu stiu cine...]

dNzfTw # BLasTeR
07-12-2013, 03:03 PM
Pai fi mai atent si tu ca nu e acolo din moment ce nu era nimeni sa traga in tn

WarGods | AbySs
07-12-2013, 03:11 PM
Si eu de unde ai vrut sa stiu? Nu se auzeau impuscaturi nicaieri pe harta, am vazut laserele acolo la intrare si m-am gandit ca sta afk acolo, incercam sa intru si mi-am luat slay, plus de asta, mai erau vreo 13 secunde din runda [Se vede si in poza in care am pus-o, doar trei randuri mai jos i-mi spune "Tu esti un om" asta inseamna ca nu a trecut mult timp...

Si am facut acest post pentru informarea voastra si ca madalin sa o lase mai usor cu slay-urile, gata, vede pe unu afk 5 secunde, slay [Ca a intors omu` capul de la pc in spate ca l-a chemat nu stiu cine...]

"mai erau vreo 13 secunde din runda [Se vede si in poza in care am pus-o, doar trei randuri mai jos i-mi spune "Tu esti un om" asta inseamna ca nu a trecut mult timp..." Serios? In momentul in care ti-a dat slay nu cumva a inceput urmatoarea runda? tu fiind ultimul zm? Nu era logic ca dupa cateva secunde apare "tu esti un om" din moment ce a inceput urmatoarea runda?
Dovezile tale sunt circumstantiale si mai mult de a discuta cu Snk nu am ce face. Singura greseala a lu' Snk este ca a dat slay in loc de a te pune spectator, lucru care l-am discutat cu el si a inteles cum sa actioneze pe viitor.